Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Przenieś działania B2B do sieci – bezpłatne konsultacje z ekspertami Akademii Unity

W 2013 roku przedsiębiorców planujących złożenie wniosku o dofinansowanie PO IG 8.2 czekają zasadnicze zmiany. Bezpłatne konsultacje pomogą sprawdzić jak zostać beneficjentem i zyskać wsparcie dla Twojego biznesu. Do wzięcia jest nawet 35 mln euro na projekt!
O autorze
1 min czytania 2013-02-01

Ideą konsultacji prowadzonych przez Akademię Unity i Semper Omni są indywidualne spotkania ze specjalistami, na co dzień zajmującymi się tworzeniem platform B2B, analizami biznesowymi i przygotowaniem wniosków o dofinansowania unijne. Podczas takich spotkań „oko w oko” z ekspertami, oprócz opracowania planu uzyskania dotacji, pomogą oni uczestnikom znaleźć odpowiednią strategię działania dla ich biznesu. Konsultacje odbędą w pięciu największych miastach w Polsce. Dzień po dniu eksperci odwiedzą kolejno Kraków (18.02), Warszawę (19.02), Wrocław (20.02), Poznań(21.02) i Katowice (22.02). Aby skorzystać z ich bezpłatnych rad, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz zamieszczony na stronie www.akademiaunity.pl i pojawić się w wyznaczonym miejscu i ustalonej porze. 

Dotacje na korzystniejszych warunkach

Tegoroczne nabory prowadzone w kwietniu i czerwcu odbywać się będą według nowych zasad. Wprowadzone zmiany mają uprościć wnioskodawcom drogę do uzyskania unijnych środków na sfinansowanie nowych lub integrację istniejących systemów informatycznych, które mają umożliwić automatyzację wymiany informacji pomiędzy systemami informatycznymi współpracujących firm.

Szereg planowanych przez Ministerstwo udogodnień uwzględnia takie elementy jak nowy tryb wsparcia dla sieci kontrahentów, czy też rozszerzenie zakresu kosztów i działań promocyjnych, które kwalifikują się do otrzymania unijnych środków. I tak, wśród możliwych do rozliczenia kosztów będzie m.in. zakup budynków, materiałów budowlanych, modernizacja posiadanej aparatury czy urządzeń niezbędnych do wdrożenia rozwiązania elektronicznego biznesu.

Ponadto, aby wziąć udział w naborze, przedsiębiorstwa nie będą musiały wykazywać już kilkuletnich umów o współpracy z firmami partnerskimi. Zgodnie z projektowaną regulacją, nawiązanie relacji biznesowych może być bowiem efektem realizacji projektu, nie zaś warunkiem koniecznym na starcie, od którego uzależniona jest pozytywna ocena wniosku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Przedsiębiorcy będą mogli dostać z Unii od 50 do 70 proc. wartości projektu. Jak to wygląda w praktyce? Minimalna kwota wsparcia, o którą mogą ubiegać się wnioskodawcy to niezmiennie 20 tys. zł, obowiązująca natomiast górna granica w wysokości 2 mln zł, została zniesiona z uwagi na dopuszczenie do realizacji przedsięwzięć z zakresu B2B o większej skali. Całkowitą maksymalną wartość projektu ograniczono niebagatelną kwotą 50 mln euro.

Więcej informacji o konsultacjach, znajduje się na stronie www.akademiaunity.pl. Serdecznie zapraszamy!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Program konsultacji:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  • 18.02 Kraków, ul. Conrada 55B (Biuro Empathy-Internet Software House)
  • 19.02 Warszawa, Złota 59 (InOffice w budynku Lumen, będącym częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy)
  • 20.02 Wrocław, Przedmiejska 6 (Biuro Contium SA)
  • 21.02 Poznań, ul. Grottgera 16/1 60-758 (Biuro Internet Designers)
  • 22.02 Katowice, ul. Mielęckiego 10/403, 4 piętro (Apiss Center Point)