Top10 programów telewizyjnych na Facebooku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Social media

partnerem merytorycznym działu jest LyreBird

Top10 programów telewizyjnych na Facebooku

Jesienne ramówki telewizyjne już dobrze za półmetkiem, a właściwie można pokusić się o stwierdzenie, że na ostatniej prostej. Które z programów telewizyjnych cieszą się największą popularnością na Facebooku? Odpowiedź w rankingu przygotowanym przez NapoleonCat.

W najnowszym rankingu zdecydowany prym wiedzie TVN – w TOP10 aż 6 pozycji należy do programów nadawanych przez tę stację, 3 do TVP i tylko jeden do Polsatu. Na czele zestawienia znalazła się Martyna Wojciechowska. Mimo, iż nie jest to oficjalna strona programu „Kobieta na krańcu świata”, to została umieszczona w rankingu ze względu na fakt, iż większość publikowanych na niej postów dotyczy właśnie tego programu. Najbardziej lubianym serialem na Facebooku jest M jak miłość (TVP) z ponad 830tys. fanów. Na trzecim miejscu znalazł się show nadawany przez Telewizję Polską – The Voice of Poland (TVP).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród najbardziej popularnych programów, show i seriali znalazły się również: Szkoła (TVN), Kuba Wojewódzki (TVN), Tylko muzyka (Polsat), Wiem, co jem (TVN), Top Model (TVN), Rodzinka.pl (TVP) oraz Dzień Dobry TVN (TVN).

W ciągu ostatniego miesiąca, największy procentowy przyrost fanów zanotowały strony: Top Model TVN (przyrost na poziomie 3%), The Voice of Poland (2%) oraz Dzień Dobry TVN (2%).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij