Marketing sportowy, czyli jak prowadzić markę do zwycięstwa - konferencja Maxus Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marketing sportowy

partnerem merytorycznym działu jest Punkt Krytyczny

Marketing sportowy, czyli jak prowadzić markę do zwycięstwa - konferencja Maxus Polska

27 października na Stadionie Legii w Warszawie odbyła się doroczna konferencja Maxus Day, która w tym roku poświęcona została marketingowi sportowemu. Organizatorzy spotkania - Maxus Polska - do współpracy zaprosili wybitnych ekspertów z branży sportowej - zarówno marketerów, jak i osób ze świata...

...polskiego i światowego sportu i mediów m.in. Czesława Langa i Tomasza Zimocha. Spotkanie poprowadził Maciej Dowbor, a panel dyskusyjny - Michał Pol.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Maxus Day – Dzień Marketingu Sportowego

Podczas serii wystąpień oraz panelu dyskusyjnego poruszone zostały m.in. tematy budowania wizerunku marki w oparciu o sponsoring wydarzeń sportowych, marketingu napędzanego emocjami sportowymi, e-sportu czy Real Time Marketingu. W roli prelegentów wystąpiły autorytety w dziedzinie marketingu sportowego na czele z Seanem Jeffersonem (Director of Sales, Consulting & Media Partnerships Lead at ESP Properties) i Stuartem Butlerem (EMEA Head of Planning, Maxus Global), a także Jaromir Sroga, Jakub Komorowski i Kamil Sikorski z Maxus Polska. Wśród ekspertów znaleźli się także: Czesław Lang – organizator Tour de Pologne, kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata, Tomasz Zimoch – komentator sportowy, Laureat Złotego Mikrofonu – „Oscara” dla radiowców, jak i Cezary „BlackFireIce” Cholewski – profesjonalny gracz i streamer Hearthstone of Warcraft, były zawodnik drużyny London Conspiracy.

„Maxus Day to coroczne wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży, służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych rozwiązań na rynku marketingu i mediów. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji był marketing sportowy, bowiem rok 2016 obfituje w szczególnie dla nas ważne wydarzenia – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Igrzyska w Rio, czy awans polskiej drużyny piłkarskiej do Ligi Mistrzów UEFA, po 21 latach. Podczas konferencji szczególną uwagę zwróciliśmy na zagadnienia związane ze sponsoringiem. W dzisiejszych czasach wiele firm coraz częściej wykorzystuje sport do wypromowania swojej oferty i dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Jednak nie jest to zadanie łatwe. Powód? To proste, promocja marki, a zwłaszcza osiągnięcie założonych celów sprzedażowych wymagają długofalowej strategii, zaangażowania kapitału i współpracy wszystkich zaangażowanych stron. Tylko jak zrobić to naprawdę efektywnie?” – powiedział Jaromir Sroga, CEO Maxus Polska.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij