Każda z nas marzy o "Tiffany Blue"! Lady Gaga twarzą nowej kampanii Tiffany & Co.

Każda z nas marzy o

Wczoraj ogłoszono, że piosenkarka została nową ambasadorką marki i wystąpi w jej najnowszej kampanii. Zobaczcie przedsmak tego, co nas czeka podczas Super Bowl.

Oficjalna premiera kampanii Tiffany'ego będzie miała miejsce podczas finału Super Bowl, na który marka wraca po 20 latach przerwy. „Wielka Gra” odbędzie się już 5 lutego, a Lady Gaga zostanie jej podwójną bohaterką - nie dość, że występuje w nowym spocie jubilera, dodatkowo będzie śpiewać podczas samego wydarzenia.

Dla marki artystkę sfotografował David Sims, który na swoim koncie ma sesje dla m.in.: Vogue, Calvina Kleina czy Yohji Yamamoto.

Reklama przewidziana przez Tiffany’ego jest początkiem nowej kampanii pod hasłem “Legendary Style” zaplanowanej przez markę na najbliższe miesiące. Do tej pory w kampanii udział wzięły: Elle Fanning i Lupita Nyong'o.

Tiffany & Co to amerykańska firma zajmująca się sprzedażą biżuterii. Jej symbolem jest kolor "Tiffany Blue", który jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy. 

PS

Poniżej znajdziecie inne reklamy z branży modowej z udziałem gwiazd

 

 

PS 2

A → tutaj znajdziecie reklamy, które zachęcają kobiety do pokazywania ich naturalnego piękna.

 PS 3 

W tym artykule znajdziecie również reklamy przy których marki pracowały ze znanymi reżyserami i fotografami, dzięki czemu reklamy były na bardzo wysokim poziomie. Zobaczcie koniecznie!  

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij