Organizatorzy infoShare ujawniają szczegóły konferencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Organizatorzy infoShare ujawniają szczegóły konferencji

Sujan Patel, Don Dodge, Mark Schaefer to jedni z wielu ekspertów 11 edycji infoShare, którzy zapowiedzieli swoją obecność. Od 17 do 19 maja na terenie Amber Expo w Gdańsku będą dzielić się wiedzą z uczestnikami konferencji podczas wystąpień na dedykowanej scenie oraz na zamkniętych warsztatach.

Po raz pierwszy organizatorzy infoShare postanowili rozszerzyć zakres wiedzy technologicznej dostępnej podczas wydarzenia o zagadnienia marketingowe. Na uczestników czeka praktyczna wiedza i rozwiązania z całego świata, które przekażą m.in. Sujan Patel, Don Dodge, Mark Schaefer, Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska, Maciej Budzich itd.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ostatnich latach obserwowaliśmy bardzo duże zainteresowanie wystąpieniami i warsztatami prowadzonymi przez specjalistów w dziedzinie marketingu, SM czy PRu. Postanowiliśmy więc stworzyć nową scenę dedykowaną stricte tym tematom.” twierdzi Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare.

Z myślą o specjalistach od marketingu zaplanowano szereg wydarzeń.

  • Dedykowana scena - Marketing. Będzie ona miejscem spotkań międzynarodowych ekspertów. Każdy z zaproszonych speakerów przez godzinę będzie prezentował najnowsze trendy, narzędzia marketingowe a także analizował casy prowadzonych przez siebie działań.
  • Całość wystąpień dedykowanych marketerom uzupełniają specjalistyczne warsztaty. Formuła warsztatów to 3,5 godzinne sesje lub całodniowe szkolenia.
  • Czekają też na nich liczne okazje do networkingu i integracji. Great Networking Party z koncertem na żywo, Before i Afterparty w sopockim Atelier spotkanie na statku infoShare on the Boat.
  • Poza sceną i warsztatami dla marketerów organizatorzy zapowiadają także scenę dedykowaną zagadnieniom programistycznym – Tech oraz Tech Plus, biznesowym – Inspire oraz startup’owym – Startup. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli przyjrzeć się także najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez wystawców w hali Expo.

Dostęp do wszystkich wydarzeń podczas tegorocznego infoShare zapewnią odpowiednie wejściówki: darmowa Basic Pass, Standard Pass, Executive Pass, Investor Pass, Startup pass. Rejestracja jest już otwarta na stronie organizatora a ceny Early Birds obowiązują aż do 15 marca.

Więcej informacji na temat infoShare dostępnych jest na stronie https://infoshare.pl.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij