Złote Wyprzedaże S.A. należące do europejskiego potentata Vente-Privee wybrały IDEA07 do kompleksowej obsługi e-commerce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

partnerem merytorycznym działu jest EDRONE ECRM FOR ECOMMERCE

Złote Wyprzedaże S.A. należące do europejskiego potentata Vente-Privee wybrały IDEA07 do kompleksowej obsługi e-commerce

Obsługę sklepu na platformie Magento zapewni Złotym Wyprzedażom IDEA07, studio kreatywne specjalizujące się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Współpraca nawiązana w styczniu 2017 r. będzie trwała co najmniej rok.

Certyfikowani deweloperzy Magento z IDEA07 zajmą się rozwojem i utrzymaniem sklepu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Złote Wyprzedaże to największy polski klub zakupowy opierający się na modelu „deal-of-the-day”, czyli kilkudniowych kampaniach sprzedażowych obejmujących produkty znanych marek, jak Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas i wiele innych.  Firma należy do europejskiego lidera e-commerce i pioniera tego modelu biznesowego, Vente-Privee, którego przychód za rok 2014 wyniósł 1,7 miliarda euro.

Złote Wyprzedaże do obsługi swojego biznesu wybrały właśnie IDEA07, bydgoską agencję kreatywną pracującą na rynku międzynarodowym i znaną przede wszystkim z innowacyjnego produktu, IDEAerp, platformy do zarządzania procesami biznesowymi w firmie.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij