O metodach finansowania start up’u – warsztaty w katowickim Idea Hub

O metodach finansowania start up’u – warsztaty w katowickim Idea Hub

Jak pozyskać kapitał na rozwój start up’u? Czym są fundusze Venture oraz Seed Capital? Na te i inne pytania odpowie 12 kwietnia (środa) Rafael Moucka – przedsiębiorca oraz były Członek Zarządu Indata Software SA, podczas którego kadencji spółka zadebiutowała na...

... rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

W czasie szkolenia pt. „Metody finansowania start up'u - jak rozwinąć skrzydła i pozyskać kapitał na start?" zostanie poruszony temat pozyskiwania kapitału na rozwój startupów, czyli spółek o wysokim stopniu ryzyka, ale i dużym potencjale rozwoju. Podczas warsztatów uczestnicy poznają popularne formy finansowania startupów, takie jak: fundusze Venture oraz Seed Capital. Dowiedzą się czym jest crowdfunding udziałowy oraz kim jest „Anioł Biznesu”. W czasie warsztatów Rafael Moucka zdradzi uczestnikom jak przygotować się do pozyskania funduszy, a także jak rozmawiać z inwestorem na temat pomysłu biznesowego. Spotkanie zostanie wzbogacone o praktyczne przykłady i case studies z zastosowaniem określonych metod.

Warsztaty przeznaczone są dla startupowców oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadzi Rafael Moucka – Doświadczony przedsiębiorca, menadżer i inwestor. Od ponad dekady z powodzeniem rozwija pomysły biznesowe z obszaru IT i nowych technologii. Jest absolwentem programu doskonalenia umiejętności menedżerskich MANAGEMENT 2009 oraz Akademii Strategicznego Przywództwa na Harvard Business School&ICAN Institute.

Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia (środa) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub, bezpłatnej przestrzeni coworkingowej, usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Na zainteresowanych czeka 10 miejsc. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń przez stronę: startupfinansowanie.evenea.pl/. Warsztaty są bezpłatne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij