Startup Weekend Kraków pod znakiem MarTech i Ecommerce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

partnerem merytorycznym działu jest EDRONE ECRM FOR ECOMMERCE

Startup Weekend Kraków pod znakiem MarTech i Ecommerce

21-23 kwietnia w Krakowie po raz trzeci odbędzie się Startup Weekend. Tematem przewodnim tej edycji będzie MarTech & Ecommerce. Gospodarzem wydarzenia jest Krakowski Park Technologiczny.

Startup Weekend to cykliczne wydarzenia odbywające się w 150 krajach świata. Wypracowany przez lata format jest okazją, by w ciągu zaledwie 54 godzin zweryfikować swoje pomysły, stworzyć prototyp produktu czy usługi, stać się częścią świetnego zespołu, a także zasięgnąć rady ekspertów z branży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kwietniowa edycja zainteresuje wszystkich pasjonujących się tematyką Adtech, SalesTech, performance marketingu, digital marketingu i e-commerce, którzy nie chcą jedynie adaptować cudzych rozwiązań, ale mają odwagę wdrażać własne.

- Czekamy również na zespoły z pokrewnych dziedzin oraz studentów, chcących budować nowe kompetencje. Startup Weekend to nie tylko formuła dla liderów i wizjonerów, gotowych zaprezentować swoje pomysły na scenie, ale również dla każdego, kto chciałby się stać częścią innowacyjnego zespołu – mówi Mateusz Cybula, który koordynuje projekt w Krakowskim Parku Technologicznym.

W szybko zmieniających się gałęziach sprzedaży i marketingu najciekawsze rzeczy dzieją się na styku ludzkiej kreatywności i wspierającej ją technologii. Dzięki gromadzeniu i analizowaniu dużej ilości danych jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować komunikat do interesującej nas grupy odbiorców. Od powodzenia w tym obszarze w dużej mierze zależy dziś skuteczna sprzedaż.

Przykładem firmy, której sukces zaczął się od Startup Weekendu jest Reality Games wyrosła z inkubatora KPT.

- W 2015 roku wystartowaliśmy na Startup Weekend Kraków z pomysłem, który obecnie jest realizowany przez blisko 40-osobowy zespół. To właśnie dzięki sukcesowi na tamtej scenie udało nam się rozwinąć skrzydła i dostrzec prawdziwy potencjał w naszym pomyśle, jakim był Landlord – mówi Zbigniew Woźnowski, założyciel Reality Games.

Uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie grona doświadczonych praktyków biznesu i inwestorów. Wśród nich znajdują się m.in.: Bartosz Majewski – co-founder startupu Right Hello, a wcześniej manager trzech firm związanych z nowymi technologiami, Grzegorz Berezowski – CEO w NapoleonCat.com oraz Catvertiser.com, który może pochwalić się ponad 12-letnim doświadczeniem pracy w agencjach reklamowych i… czarnym pasem w judo, a także Błażej Abel z Landingi, Paweł Nowak z Contellio, Jakub Kozioł z Proidei i Grzegorz Banaś z Ad Ventures.

Gospodarzem wydarzenia jest Krakowski Park Technologiczny znany ze wspierania firm na każdym etapie ich rozwoju. W jego nowoczesnych wnętrzach cyklicznie odbywa się wiele wydarzeń z pogranicza technologii i biznesu.

Kwietniowa edycja Startup Weekend odbywa się w języku polskim, ale jest również english friendly.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij