Tailor Made PR dla Jatomi Fitness

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tailor Made PR dla Jatomi Fitness

Do grona klientów Tailor Made PR dołączyła marka Jatomi Fitness – największa w Polsce sieć siłowni i klubów fitness. Działania z zakresu PR i social media realizują dwa zespoły agencji: Lifestyle Brands Communication oraz Social Media Communication.

Współpraca PR-owa zakłada launch i komunikację projektu Jatomi Champions – programu wsparcia dla młodych sportowców. Natomiast autorski projekt digitalowy realizowany przez dział komunikacji socialowej to pierwszy w Polsce fitness show transmitowany live na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jatomi Champions - wspieramy polskich sportowców

Tailor Made PR jest odpowiedzialne za kompleksową komunikację pierwszego CSR-owego projektu marki – Jatomi Champions. To nowoczesny program wsparcia treningowego dla młodych sportowców opracowany przez sieć siłowni. Z myślą o przyszłych mistrzach olimpijskich, Jatomi Fitness udostępnia wszystkie kluby i umożliwia bezpłatne korzystanie z infrastruktury.

W ramach akcji Jatomi Champions, zespół Lifestyle Brands Communication agencji Tailor Made PR realizuje działania z zakresu media relations, biura prasowego, organizacji konferencji prasowych oraz współpracy z ekspertami programu: Moniką Pyrek i Robertem Korzeniowskim. 

Pierwsze w Polsce fitness show z transmisją live

Równolegle Tailor Made PR realizuje autorski projekt digitalowy, który kompleksowo prowadzi dział Social Media Communication. Agencja odpowiedzialna jest za całościową organizację i koordynację pierwszego w Polsce fitness show transmitowanego na żywo na Facebooku. Show w formie czterech sportowych pojedynków zawodowych sportowców (uczestników programu Jatomi Champions) z internetowymi osobowościami znanymi z promowania aktywnego trybu życia będzie miał swoją premierę w Warszawie 10 maja w klubie Jatomi Fitness w Złotych Tarasach. Do kolejnych pojedynków sportowcy staną w klubach w: Krakowie (17.05.), Wrocławiu (24.05.) oraz w Gdyni (31.05.). Energetyczne spotkania poprowadzą fitnessowe gwiazdy internetu – duet Fit Lovers.

To dla nas ciekawy projekt, do którego zarekomendowaliśmy nowoczesne narzędzia komunikacyjne. – mówi Edwin Zasada, Social Media Account Director w Tailor Made PR – Prowadzimy wieloetapową, zintegrowaną komunikację z wykorzystaniem wszystkich kanałów online, jakimi dysponuje Klient. Wisienką na torcie będzie pierwsze polskie fitness show transmitowane w takiej skali na żywo na Facebooku – dodaje Zasada. 

Do zadań agencji Tailor Made PR należy kompleksowa organizacja i koordynacja projektu, prowadzenie komunikacji social media w obrębie kanałów Jatomi Fitness (Facebook i Instagram) oraz współpraca z liderami opinii i sportowcami. 

Tailor Made PR to powstała w 2010 roku agencja specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowych działań komunikacyjnych. W ramach struktury firmy funkcjonują działy PR i Social Media, realizujące zarówno niezależne, jak i wzajemnie wspierające się projekty dla klientów agencji. Wśród marek obsługiwanych przez Tailor Made PR znajdują się m.in. adidas, Kompania Piwowarska (Żubr, Prażubr, Lech, Redd’s, Tyskie), Mattel (Barbie, Fisher-Price), PZ Cussons (Luksja, Carex) i CI Games. 

Więcej informacji na temat agencji oraz realizowanych przez nią działań można znaleźć na stronie www.tailormadepr.pl oraz w jej kanałach społecznościowych: facebook.com/Tailormadepr, instagram.com/Tailormadepr.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij