Program szkoleniowy CIM startuje już 18 października!

Strategic marketing

partnerem merytorycznym działu jest Questus

Program szkoleniowy CIM startuje już 18 października!

Już 18 października w Warszawie startuje 45. edycja programu szkoleniowego Diploma in Professional Marketing, akredytowanego przez The Chartered Institue of Marketing. Na uczestników czekają 2 ścieżki tematyczne, możliwość uzyskania certyfikatów oraz wyjazd na Warsztaty Strategiczne.

Program szkoleniowy Diploma in Professional Marketing (nazywany również Programem CIM) to roczne szkolenie marketingowe, akredytowane przez The Chartered Institute of Marketing (CIM) w Londynie. Brytyjski instytut jest największą na świecie organizacją zrzeszającą marketerów na świecie – liczy ponad 150 tysięcy członków z blisko 100 krajów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Polsce jej jedynym akredytowanym centrum szkoleniowo-egzaminacyjnym jest firma questus. Przez ponad 15 lat swojej działalności firma wyszkoliła ponad 1000 marketerów, z których blisko 800 uzyskało certyfikaty The Chartered Institute of Marketing. questus to także jedna z najwyższych zdawalności egzaminów CIM na świecie.

Jaki jest układ programu?

Program CIM Diploma in Professional Marketing składa się z 6 modułów tematycznych:

 • Marketing and Digital Strategy – rozwija umiejętność strategicznego spojrzenia na działania marketingowe, w szczególności na kompetencje związane z budową strategii rynkowej. Podejmuje także tematykę związaną z wykorzystywaniem narzędzi nowoczesnych technologii, tworzenia planów marketingowych w środowisku digitalowym i zarządzania kanałami cyfrowymi.
 • Digital Customer Experience – koncentruje się na doświadczeniu klienta w cyfrowym środowisku. Celem modułu jest także kształtowanie satysfakcjonującego doświadczenia klienta na każdym etapie customer journey oraz wnikliwa analiza całej ścieżki zakupowej nabywcy.

Po dwóch pierwszych modułach wspólnych uczestnicy mają do wyboru dwie ścieżki:

1. Strategic Diploma in Professional Marketing – ścieżka strategiczna, skoncentrowana na rozwoju kompetencji strategicznych, analitycznych i managerskich, w skład której wchodzą moduły:

 • Innovation in Marketing – pokazuje proces tworzenia innowacji przez pryzmat przedsiębiorczości oraz buduje wrażliwość rynkową, która umożliwi uczestnikom dostrzeganie zagrożeń i możliwości wynikających z niestandardowego podejścia oraz innowacyjnego myślenia.
 • Resource Management – wskazuje, jak alokować zasoby organizacji, aby efektywnie realizować założone cele biznesowe.
 • Managing Brands – rozwija u uczestników zdolność strategicznego myślenia o marce, jej kapitale i wizerunku.

2. Digital Diploma in Professional Marketing – ścieżka digitalowa, zorientowana na rozwój kompetencji digital marketingowych, w skład której, poza modułami obowiązkowymi, wchodzi moduł:

 • Digital Optimisation – pozwala uczestnikom rozwinąć zarówno umiejętności wychwytywania zmian w środowisku biznesowym, jak i optymalizowania strategii i działań operacyjnych.

Kogo spotkacie podczas szkolenia?

O sukcesie każdej edycji programu decydują wykwalifikowani trenerzy. Najważniejsze jest tutaj połączenie akademickich fundamentów z bogatym, biznesowym doświadczeniem. Trenerzy questus to także świeże spojrzenie oraz innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania.

Podczas najbliższej edycji będziecie mieli okazję spotkać takich wykładowców jak:

 • dr hab. Robert Kozielski
 • Jacek Kotarbiński
 • Artur Maciorowski
 • Tadeusz Żórawski
 • dr Jacek Pogorzelski
 • Małgorzata Nowak
 • Lech C. Król
 • Arkadiusz Wódkowski
 • Beata Michalska-Dominiak
 • dr Marcin Michalak
 • Wojciech Szymański
 • dr Bartłomiej Kurzyk

Każda edycja programu Diploma in Professional Marketing to jednak przede wszystkim wspólna, intelektualna podróż kilkunastu uczestników, którzy spotykają się nie tylko na zajęciach, ale również podczas wydarzeń organizowanych dla społeczności questus academy – 3-dniowych Warsztatów Strategicznych czy integracyjnych questusówek.

Co zyskujecie?

Przede wszystkim kompleksową wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania, biznesową inspirację i narzędzia, które może wykorzystać w codziennej pracy. Program zaawansowany CIM Diploma in Professional Marketing to także pakiet wartości dodatkowych, w skład którego wchodzą:

 • 3-dniowe Warsztaty Strategiczne questus academy – organizowane rokrocznie w malowniczych rejonach Polski. Podczas warsztatów uczestnicy wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutują na temat bieżących trendów w marketingu i biznesie, wskazując tendencje, które będą dominować na rynku w kolejnych latach. Prelegentami podczas spotkań byli dotychczas m. in. prof. Grzegorz Kołodko, prof. Jerzy Bralczyk, dr Bogusław Grabowski, Sławomir Lachowski czy Artur Rojek.

 • Program EPP – przygotowujący do egzaminów CIM zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej. Egzaminy są bowiem pisane pod opieką tutora, który czuwa nad procesem przygotowania pracy i służy merytorycznymi wskazówkami.
 • Program gwarancyjny – pozwalający na odrabianie sesji szkoleniowych z innych edycji programu.
 • 2-letni dostęp do edukacyjnej platformy społecznościowo-rozwojowej – Knowledge Garden.

Wspólne zajęcia to także niepowtarzalna okazja poznania nowych osób oraz wymiany doświadczeń, które mogą zaowocować nowymi projektami lub nowymi możliwościami zawodowymi.

Jak uzyskać więcej informacji?

Wszelkich odpowiedzi związanych z programem Diploma in Professional Marketing chętnie udzielą Wam:

Anna Muskała
[email protected]
tel.: 601 052 704

Ida Kuśmierczyk
ikusmier[email protected]
tel.: 722 220 400

Warto odwiedzić również stronę internetową www.questus.pl.

Decyzję warto podjąć jak najszybciej, ponieważ z uwagi na komfort uczestników oraz efektywność zajęć, liczba miejsc jest ograniczona!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij