Infoshare 2020 Online

Infoshare 2020 Online

Najlepsi eksperci marketingu, najnowsze trendy technologiczne, innowacje i wyzwania biznesu w czasach pandemii. Taka różnorodność i aż 9 scen tematycznych czeka na uczestników Infoshare. Tegoroczna konferencja w formacie online, transmitowanym na cały świat z Gdańska, potrwa 6 dni i odbędzie się 23-25 i 28-30 września.

Wirtualny festiwal społeczności napędzanej technologią

Największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodnie – Infoshare – w tym roku nabierze nowego kształtu i odbędzie się online. Będzie to 6 dni wypełnionych prelekcjami i nowymi możliwościami networkingu. Każdego dnia konferencji uczestnicy będą mogli oglądać transmisję na żywo na 2 równoległych kanałach.

Do tej pory swój udział potwierdziło ponad 100 prelegentów wśród nich eksperci z czołowych firm technologicznych jak IBM, Tinder czy Spotify. Nabór prelegentów wciąż trwa.

Program konferencji obejmuje prelekcje przedstawiane na 9 scenach tematycznych. Osoby związane z marketingiem, komunikacją i sprzedażą z pewnością docenią Marketing Stage. To wirtualne miejsce, gdzie będzie można posłuchać czołowych przedstawicieli polskiej sceny marketingowej m.in. Pawła Tkaczyka, Kamila Kozieła, Artura Jabłońskiego czy Jakuba Biela, a także zagranicznych ekspertów takich jak Andrea Vahl, Brooke Sellas (B Squared Media), Mike Rusell (Music Radio Creative). Czeka solidna dawka najnowszej i praktycznej wiedzy z zakresu m.in. social media, Google Ads, podcastingu, czy webwritingu.

Nowe możliwości networkingu

W agendzie Infoshare 2020 Online znajdziemy również międzynarodowy konkurs dla startupów Startup Contest, w tym roku wzbogacony o dodatkowe ćwierćfinały, wirtualne expo dla startupów (Startup Expo) i dla partnerów (Virtual Partner Expo).

Organizatorzy przygotowują również Online Matchmaking – wirtualną przestrzeń do spotkań online. Za pomocą dedykowanego narzędzia stworzonego specjalnie na to wydarzenie będzie możliwość porozmawiać z innymi uczestnikami np. potencjalnymi pracownikami, partnerami biznesowymi, klientami lub inwestorami.

Dołącz do innowacyjnej społeczności.

Czytaj więcej: infoShare

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij