Peppermint strategicznie dla BZ WBK-Aviva TU

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peppermint strategicznie dla BZ WBK-Aviva TU

Agencja Peppermint opracowała strategię marketingową ubezpieczenia Onkopolisa, oferowanego przez BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń.

Agencja Peppermint stworzyła strategię komunikacji oraz claim dla nowego produktu BZ WBK-Aviva TU, ubezpieczenia na wypadek nowotworu - Onkopolisa. - Tworząc strategię, postawiliśmy na pewny, choć wciąż nieeksploatowany kierunek w ubezpieczeniach - odpowiedzialność. Poprzez claim produktu „Żyj odpowiedzialnie”, chcieliśmy skłonić odbiorców do refleksji  i większej troski o własne zdrowie – mówi Natalia Flack, Strategy Planner w Peppermint. - Jesteśmy dumni z rezultatów naszej pracy. Kolejny raz przygotowaliśmy strategię wprowadzenia na rynek nowego produktu. - dodaje Łukasz Gujski, Strategy Director  w agencji. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Onkopolisa będzie dostępna w placówkach Banku Zachodniego WBK od 1 lipca br. W przypadku zdiagnozowanego nowotworu będzie ona mogła zapewnić choremu pomoc finansową w postaci jednorazowej wypłaty i dodatkowo zaoferuje też szeroki pakiet różnych usług pomocy medycznej, zarówno profilaktycznej, jaki i onkologicznej. 

- Strategia i oparty na niej claim, które przygotowała dla nas agencja Peppermint wpisują się w nasze oczekiwania w zakresie podejścia do promowania produktów ubezpieczeniowych mówi Katarzyna Mirowska-Wawrzyniak Dyrektor, ds. Marketingu i PR  w BZ WBK - Aviva TU.

Współpraca między BZ WBK - Aviva TU i agencją Peppermint rozpoczęła się w marcu br. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij