Krakowska Parafraza Żywca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krakowska Parafraza Żywca

Żywiec rozpoczyna lokalną kampanię reklamową dedykowaną konsumentom w Krakowie i okolicach. Komunikacja prowadzona pod hasłem „Krakowska Parafraza”, obejmuje digital, nośniki zewnętrzne, bankomaty oraz punkty sprzedaży.

Krakowiacy tworzą parę z Żywcem odkąd piwo to zyskało uznanie na świecie. Dla podkreślenia tego faktu marka po raz drugi wprowadza w Krakowie komunikację, której bohaterem jest krakowska para, widniejąca na etykiecie piwa od połowy XX w. W akcji „Krakowska Parafraza” para prowadzi zabawne dialogi nawiązujące do miejscowych symboli. Żywiec w charakterystyczny dla marki, humorystyczny sposób bawi się słowem i odwołuje do lokalnych skojarzeń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zabawne konwersacje krakowskiej pary zobaczyć można na ponad 100 nośnikach na terenie Krakowa oraz okolic, w tym: billboardach, citylightach oraz wielkoformatowej siatce w centrum miasta, a także na ekranach powitalnych bankomatów. Dedykowane akcji materiały POS i opakowanie Żywca dostępne są w sklepach na terenie Małopolski. Komunikacja obejmuje również działania digital na Facebooku.

Akcję przygotowała agencja Just, która odpowiada też za materiały BTL. Działania w Internecie dla marki Żywiec prowadzi agencja GONG, a wsparcie PR zapewnia agencja ROOTS PR. Media zaplanował i zakupił dom mediowy MediaVest.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij