Ponad 6,5 mln odtworzeń koncertów Open’era na Onet.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 6,5 mln odtworzeń koncertów Open’era  na Onet.pl

Transmitowane na żywo na Onet.pl koncerty tegorocznego Open’era przyciągnęły przed ekrany komputerów i smartfonów średnio 500 tys. użytkowników każdego dnia i zanotowały w sumie ponad 6,5 mln odtworzeń na żywo.

W tym roku Onet.pl transmitował 34 koncerty Open’era, w tym występy największych gwiazd festiwalu - Red Hot Chili Peppers i Florence and the Machine.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Open’er na Onecie był transmitowany przez cały czas trwania festiwalu – od środy 29 czerwca do soboty 2 lipca, a użytkownicy mogli obejrzeć koncerty na żywo w dwóch niezależnych oknach playera. Największym zainteresowaniem cieszył się środowy występ Florence and the Machine – na żywo obejrzało go ponad 300 tys. użytkowników, średnio przez ponad 23 minuty. Koncertami które cieszyły się niemniejszym zainteresowaniem były występy Zbigniewa Wodeckiego, Bastille i Wiz Khalifa. Rekordowym dniem (ponad 2,6 mln odtworzeń na żywo) był piątek, 1 lipca, gdy transmitowano koncerty m.in. Wiz Khalifa, LCD Soundsystem, Korteza i Zbigniewa Wodeckiego.  

Transmisję z koncertów Open’er na Onecie wspierała kampania reklamowa realizowana w mediach własnych Grupy Onet-RAS Polska, mediach społecznościowych, mediach online oraz w stacjach telewizyjnych, radiowych i kinach. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij