Magdalena Czaja ponownie Prezesem Zarządu San Markos

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magdalena Czaja ponownie Prezesem Zarządu San Markos

Po dwóch latach zarządzania agencją przez Tomasza Dembińskiego, 1 sierpnia 2016 stanowisko Prezesa Zarządu obejmuje Magdalena Czaja, która pełniła już tę funkcję w latach 2000 – 2012. Ostatnie lata była Prezesem Rady Nadzorczej San Markos.

Jestem zaangażowana w rozwój agencji od jej samego początku, kiedy wspólnie z zespołem wspaniałych ludzi pracowaliśmy na sukces, pozycję, jaką obecnie zajmuje w branży oraz, przede wszystkim, w świadomości Klientów – mówi Magdalena Czaja. - Znam doskonale DNA San Markos. Doświadczenie natomiast pokazuje, że bycie w „centrum dowodzenia” pozwala stale wyprzedzać oczekiwania rynku – dodaje Czaja, która jako właścicielka i zarządzająca agencją pozostaje wierna obranej strategii rozszerzania kompetencji zespołu, a co za tym idzie wygrywania przetargów i oferowania najwyższego poziomu obsługi Klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Magdalena Czaja od pięciu kadencji jest wiceprzewodnicząca oraz arbitrem Komisji Etyki Reklamy, w latach 2011 – 2012 była członkiem zarządu Stowarzyszenia Agencji Reklamowych. Jest finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2009, uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij