Rusza nowa platforma zakupowa Grupy SARE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza nowa platforma zakupowa Grupy SARE

Grupa Kapitałowa SARE, skupiająca technologiczne spółki, od lat odnosząca sukcesy na rynku marketingu online, postanowiła zjednoczyć swoje siły, uruchamiając wspólną platformę zakupową.

Wraz ze startem platformy zakupowej, spółki INIS, Salelifter, mr Target, Teletarget oraz SARE jednoczą siły w celu uzyskania efektu synergii działań w obszarze współpracy z dostawcami. Zmiana ta ma na celu minimalizację kosztów operacyjnych, a co za tym idzie - zaproponowanie klientom spółek korzystniejszych ofert cenowych przy zachowaniu dotychczasowego poziomu świadczonych usług. Platforma pozwala również na negocjacje atrakcyjnych, cenowych i jakościowych, warunków współpracy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Grupa zakupowa jest elementem przyjętej strategii, której celem jest wspólny rozwój spółek oraz wzmocnienie pozycji rynkowej całej Grupy Kapitałowej. Konsolidacja procesów biznesowych, związanych ze współpracą z dostawcami, przyniesie nam wymierne korzyści – komentuje Magdalena Zawada, Dyrektor ds. Strategii i Ekspansji w SARE SA.

Wspólne reprezentowanie interesów zakupowych spółek z Grupy SARE oraz zapowiedziane negocjacje mają rozpocząć się już w najbliższych dniach.

Spółki z Grupy SARE od lat działające na rynku efektywnościowego marketingu online, oferują wachlarz profesjonalnych usług, pomagając swoim klientom zwiększać sprzedaż i w pełni wykorzystać potencjał reklamy w Internecie. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij