Biznes na luzie – startujemy od 7 lutego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biznes na luzie – startujemy od 7 lutego

Już za tydzień we czwartek 7 lutego odbędzie się kolejne (czwarte już) spotkanie ‘biznes na luzie’. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu BnL w 2013 roku. Tym razem zaczynamy od tematyki prawnej.

Biznes na luzie, jako inicjatywa, której celem jest dostarczanie wiedzy związanej z prowadzeniem biznesu wpisuje się w kalendarz wydarzeń już na stałe. Organizatorzy planują średnio raz na półtorej miesiąca organizować spotkanie, na którym zawsze można spotkać ciekawe osoby. Posłuchać, co mają do powiedzenia, jaką wiedzą chcą się podzielić. Prelegentami są zazwyczaj przedsiębiorcy lub pracownicy z firm z województwa podkarpackiego. Swoją wiedzę odnoszą do realiów panujących w tym regionie. W zasadzie każdy zainteresowany ma możliwość wzięcia udziału w spotkaniu, jako prelegent.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Osobą, która będzie dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą będzie Pani Bożena Wolińska, która obecnie jest członkiem zarządu firmy Availo. Przez wiele lat Pani Bożena była współpracowniczką i ekspertem Rzecznika Ubezpieczonych, doradcą prawnym biur brokerskich i specjalistą w rozwoju produktów ubezpieczeniowych i zarządzania portfelem ubezpieczeń OC w TU „Compensa” S.A. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała również, jako Dyrektor Biura Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych a następnie Biura Ubezpieczeń Detalicznych PTU S.A. Obecnie jest również wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Pani Bożena jest autorką i współautorką szeregu publikacji dotyczących zagadnień prawno-ubezpieczeniowych.

Podczas spotkania 7 lutego porozmawiamy o odpowiedzialności cywilnej, przesłankach jej powstania, rodzajach czy zasadach. Dowiemy się, czym jest odpowiedzialność deliktowa, kontraktowa oraz repartycyjno-gwarancyjna. Poznamy odpowiedzialność na zasadach winy i zasadach ryzyka. Dodatkowo Pani Bożena poruszy temat rynku usług prawnych w Polsce z szczególnym uwzględnieniem pre paid legal plan – czyli jak to wygląda w Europie i na Świecie.

Zapraszamy wszystkich na czwarte spotkanie ‘Biznes na luzie’ do Chilli (Rzeszów, ul. Kopernika 12) 7 lutego (czwartek) o godzinie 18:00. Będziemy ‘tłusto’ dyskutować, nie zapomnij zabrać wizytówek! Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.biznesnaluzie.pl lub na profilu facebook.com/biznesnaluzie i twitter.com/biznesnaluzie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij