Już niemal ¼ kart została zarejestrowana w Mobile Vikings

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Już niemal ¼ kart została zarejestrowana w Mobile Vikings

24 procent spośród wszystkich kart przedpłaconych w sieci Mobile Vikings Polska zostało zarejestrowanych w trakcie pierwszego miesiąca obowiązkowej rejestracji kart prepaid.

Wynik ten uwzględnia zarówno rejestrację kart dotychczas już użytkowanych, jak i nowo zakupionych czy numerów przeniesionych do Mobile Vikings Polska z innych sieci. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego rezultatu. Niemal ¼ kart została zarejestrowana w ciągu zaledwie pierwszego z sześciu miesięcy, które na rejestrację mają osoby korzystające wcześniej z usług naszej sieci. Taki wynik utwierdza nas w przekonaniu, że mamy lojalną społeczność, podjęte przez nas działania informacyjne i edukacyjne zostały właściwie dobrane, a bonusy za rejestrację kart są atrakcyjne dla Vikingów. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami ułatwiającymi użytkownikom rejestrację kart, więc mamy nadzieję, że ta pozytywna tendencja się utrzyma – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

Operator zwraca uwagę na jeszcze jedną liczbę – 10 procent z użytkowników, którzy zarejestrowali dotychczas kartę, uczyniło to w biurze Mobile Vikings we Wrocławiu. 

- To bardzo miłe, że tak lokalne rozwiązanie cieszy się sporą popularnością. Do naszego biura przychodzą nie tylko mieszkańcy Wrocławia, ale i osoby z innych, czasem odległych miejscowości, odwiedzające nas np. w drodze na wakacje – dodaje Grabowski.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij