Agencja UNIQUE ONE organizuje dla Nestlé Polska akcję promocyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla Nestlé Polska akcję promocyjną

W wyniku wygranego przetargu firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Codziennie bony za Nestle paragony!”, która przebiega w sklepach sieci Kaufland.

Celem prowadzonej akcji promocyjnej jest zwiększenie sprzedaży marek należących do Nestlé i ich widoczności na rynku, a także zachęcenie  konsumentów do sięgnięcia po produkty Nestlé w miejscu sprzedaży. Zgłoszenia do loterii przyjmowane będą między 8 a 14 września 2016 roku. W loterii biorą udział wybrane marki, m.in. Lion, NesVita, Winiary.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii prowadzonej w sklepach sieci Kaufland, należy jednorazowo kupić produkty Nestlé biorące udział w loterii za min. 20 zł, wysłać SMS pod numer 70866, w treści wpisując: Nestle. numer ze swojego paragonu fiskalnego (koszt SMS’a 0,62 zł z VAT). Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Grupa produktów marek biorących udział w loterii jest wyszczególniona w regulaminie dostępnym na stronach www.uniqueone.pl  i www.kaufland.pl.

Codziennie do wygrania w loterii jest 10 bonów o wartości 100 zł. Loteria zostanie zakończona losowaniem samochodu marki Opel Mokka spośród wszystkich prawidłowo przesłanych  zgłoszeń.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za: koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Działania wsparte są materiałami POS w punktach sprzedaży (plakaty, ulotki, i Gazetka Sieci Kaufland).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij