Brandle.pl - kompletne narzędzie do PR w internecie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brandle.pl - kompletne narzędzie do PR w internecie

Brandle to narzędzie do prowadzenia działań public relations w internecie. W czasach dominacji social media i Google niepochlebna opinia internauty może wywołać negatywną burzę medialną i sprawić, że informacje niewygodne dla firmy pojawią się wysoko w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki.

Oprócz monitorowania, co się dzieje z naszą marką w internecie, Brandle.pl wspiera aktywne działania na rzecz propagowania pozytywnego wizerunku firmy, produktu lub usługi. Korzystając z serwisu utworzymy kampanię marketingu szeptanego o dowolnym zasięgu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną zaletą narzędzia jest fakt, że wyręcza pracowników agencji lub managerów PR ze żmudnych i czasochłonnych zadań. Zaoszczędzony czas można wtedy poświęcić na działania bardziej kreatywne niż gromadzenie i porządkowanie informacji czy raportowanie.

Brandle.pl posiada obecnie trzy narzędzia, za pomocą których możemy tworzyć nasze kampanie PR. Buzz manager - służy do prowadzenia kampanii marketingu szeptanego na forach, blogach i innych miejscach w sieci. Press monitor to narzędzie do automatycznego sprawdzania miejsc publikacji informacji prasowych. Zaawansowane algorytmy automatycznie analizują i filtrują listę znalezionych newsów, by przedstawić jak najbardziej trafne wyniki w raporcie. Trzecim narzędziem jest Brand watch. Narzędzie sprawdza i prezentuje wyniki Google dla słów kluczowych i adresów www związanych z marką. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij