Serial "Para nie do pary" w 360 już dostępny na Player.pl. sponsorem Murapol

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Serial

„Para nie do pary” - serial TVN nagrywany w technologii 360 stopni - właśnie ma swoją premierę w serwisie Player.pl. Do oglądania premierowych odcinków zaprasza widzów Murapol. Deweloper wykorzystuje technologię 360 stopni do prezentowania mieszkań.

„Para nie do pary” to pierwszy na świecie serial, w którym widzowie mogą dosłownie przenieść się w sam środek akcji i oglądać perypetie bohaterów z różnych perspektyw. Jak to możliwe? Zastosowana podczas nagrywania technologia 360 stopni daje widzowi możliwość dowolnego przesuwania obrazu podczas oglądania. Dzięki temu on sam decyduje, na którego z aktorów patrzeć w danej chwili. A obsada serialu jest gwiazdorska. W rolach głównych występują Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński. Towarzyszą im m.in. Katarzyna Bujakiwicz i Wojciech Mecwaldowski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Choć za sprawą „Pary nie do pary” technologia 360 stopni po raz pierwszy w historii zawitała do świata seriali, ta nowoczesna technika już wcześniej znalazła zastosowanie w nowoczesnym marketingu. W Polsce jedną z pierwszych firm, która wykorzystuje ją na szeroką skalę, jest Murapol.

- Cieszymy się, że wspólnie z widzami Player.pl możemy doświadczyć czegoś tak niezwykłego, jak serial „Para nie do pary”. Nie tylko dlatego, że główną rolę odgrywa w nim Magdalena Różczka, która jest również ambasadorką marki Murapol. Jesteśmy przekonani, że nowatorska formuła serialu spodoba się widzom. Sami od pół roku wykorzystujemy techniki 360 stopni i VR jako narzędzia, które pozwalają przenieść się naszym Klientom do gotowego i umeblowanego mieszkania, odbyć spacer wewnątrz i na zewnątrz budynku. W dodatku stanowią ciekawą inspirację, jak można zaaranżować mieszkanie - mówi Jarosław Matusiak, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Murapol S.A.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij