Hill+Knowlton Strategies rozbudowuje kompetencje w obszarze komunikacji finansowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hill+Knowlton Strategies rozbudowuje kompetencje w obszarze komunikacji finansowej

Do zespołu Hill+Knowlton Strategies dołączył Stefan Bogucki. Jako Senior Associate będzie odpowiedzialny za działania komunikacyjne związane z sektorem usług finansowych oraz prawnych.

Stefan Bogucki posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie spółkom z sektora finansów, usług profesjonalnych oraz nowych technologii. Przed dołączeniem do zespołu H+K Strategies przez 5 lat pracował w Partner of Promotion, a następne 5 lat w polskim biurze Grayling.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse


Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie strategii komunikacyjnej spółki, zarządzanie sytuacjami o potencjale kryzysowym w zmiennym otoczeniu regulacyjnym, wprowadzanie na rynek nowych usług finansowych i business to business, komunikowanie transakcji fuzji i przejęć.

W ostatnich latach doradzał m.in. GE Capital, AIG, Innova Capital, Genworth, Provident i Wonga.com. Wspierał klientów biorących udział w procesie konsultacji społecznych ustaw i wdrażania nowych regulacji w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i pożyczkowym.

Stefan Bogucki jest absolwentem programu MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, socjologii w SGGW, prawa spółek i relacji inwestorskich w SGH. Studiował i pracował w Belgii, na Uniwersytecie w Gandawie oraz w kwaterze głównej NATO w Brukseli.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij