Co mają wspólnego krowa i ananas? (Reklama dnia)

Co mają wspólnego krowa i ananas? (Reklama dnia)

Znacie odpowiedź na to pytanie? Żeby nie psuć Wam zabawy, od razu zapraszamy do oglądania krótkiego filmu, który powstał w ramach Papaya Films Original Series.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Papaya Films, w ramach przedsięwzięcia „Papaya Films Original Series”, zaprasza do współpracy filmowców i oferuje im granty na realizację ultrakrótkometrażowych, bo maksymalnie 3 minutowych, filmów na dowolny temat. Wszystko po to, by dać im szansę na realizację własnych, niekomercyjnych pomysłów. Najnowszy z odcinków z serii promuje wegetarianizm, ekologię i zrównoważony rozwój.

Za temat ten wzięła się Julia Rogowska, weganka która na stałe współpracuje z domem produkcyjnym Papaya Films.

„Kiedy dostałam propozycję dołączenia do projektu, tematyka wegańska była dla mnie naturalnym wyborem. Wreszcie miałam szansę zrobić film o tym, co mnie rusza i mam nadzieję, że ruszy też innych. Wybrałam lekką formę, bez straszenia, bo wierzę, że w ten sposób mam szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a przede wszystkim nie tylko do wegetarian” – tłumaczy Julia Rogowska

Zamiast epatować kolejnymi dramatycznymi zdjęciami z rzeźni lub ferm futerkowych Julia Rogowska poszła pod prąd i postanowiła zniechęcić fashionistki do naturalnych skór w zupełnie inny sposób. Zrobiła to, pokazując im jak wiele łączy i jak wiele dzieli krowy i …ananasy. Skąd taki pomysł? Bo to właśnie z tych egzotycznych owoców na Filipinach wytwarzana jest eko-skóra, z której polska projektantka z Katowic, Elżbieta Lelek, szyje modne i oryginalne torebki PIÑANA BAG.

PS

Papaya Film stoi również za jedną z ciekawszych reklam, które w ostatnim czasie pokazywaliśmy w naszym cyklu "Reklama dnia" - spotem-teledyskiem stworzonym dla marki Johnnie Walker z udziałem Dawida Podsiadło i Bogusława Lindy.

PS 2

Zapraszamy również na poprzednie odcinki odcinki Reklamy dnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij