Top10 programów telewizyjnych na Facebooku

Top10 programów telewizyjnych na Facebooku

Jesienne ramówki telewizyjne już dobrze za półmetkiem, a właściwie można pokusić się o stwierdzenie, że na ostatniej prostej. Które z programów telewizyjnych cieszą się największą popularnością na Facebooku? Odpowiedź w rankingu przygotowanym przez NapoleonCat.

W najnowszym rankingu zdecydowany prym wiedzie TVN – w TOP10 aż 6 pozycji należy do programów nadawanych przez tę stację, 3 do TVP i tylko jeden do Polsatu. Na czele zestawienia znalazła się Martyna Wojciechowska. Mimo, iż nie jest to oficjalna strona programu „Kobieta na krańcu świata”, to została umieszczona w rankingu ze względu na fakt, iż większość publikowanych na niej postów dotyczy właśnie tego programu. Najbardziej lubianym serialem na Facebooku jest M jak miłość (TVP) z ponad 830tys. fanów. Na trzecim miejscu znalazł się show nadawany przez Telewizję Polską – The Voice of Poland (TVP).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród najbardziej popularnych programów, show i seriali znalazły się również: Szkoła (TVN), Kuba Wojewódzki (TVN), Tylko muzyka (Polsat), Wiem, co jem (TVN), Top Model (TVN), Rodzinka.pl (TVP) oraz Dzień Dobry TVN (TVN).

W ciągu ostatniego miesiąca, największy procentowy przyrost fanów zanotowały strony: Top Model TVN (przyrost na poziomie 3%), The Voice of Poland (2%) oraz Dzień Dobry TVN (2%).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij