Campus Warsaw należący do Google Polska został współgospodarzem warszawskiej edycji warsztatów z Willy La

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Campus Warsaw należący do Google Polska został współgospodarzem warszawskiej edycji warsztatów z Willy La

Campus Warsaw należący do Google Polska został współgospodarzem warszawskiej edycji warsztatów z Willy Lai, niedawnym dyrektorem UX design w Apple, organizowanych przez The Story, design&inovations.

Campus Warsaw będzie miejscem spotkania Willy Lai z uczestnikami warsztatów Designing User Expercience w Warszawie, które odbędą się 10 stycznia 2017 r. Warszawa to pierwsze z czterech miast, w których The Story organizuje warsztaty z ekspertem z Doliny Krzemowej. Pozostałe lokalizacje to Rzeszów, Kraków i Katowice.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

The Story docenia fakt organizacji warszawskiej edycji warsztatów w Campus Warsaw, który uznawany jest za inkubator nowoczesnej przedsiębiorczości. Google, który jest inicjatorem powstawania Campusów w wybranych częściach świata, przed rokiem wybrał Warszawę na miejsce otwarcia kolejnego ze swoich inkubatorów, doceniając fakt potencjału polskim firm w tworzeniu i projektowaniu innowacji. Do takich zalicza się również The Story.

Warsztaty z Willy Lai odbędą się w Polsce po raz pierwszy. Lai to ekspert od user experience design z doświadczeniem pracy w największych technologicznych firmach świata, jak Apple, Samsung, AOL, czy Paypal. Lai łączy pracę zawodową z wykładami. Na Uniwersytecie w Berkeley prowadzi zajęcia poświęcone UX Design. Współpracuje również z Uniwersytetem w Stanford oraz wykłada na Academy of Art University and UCSC Extension Silicon Valley.

The Story zajmuje się projektowaniem innowacji o oparciu o ideę Human-Centered Design. Firma ma na swoim koncie wiele udanych projektów, z których największe to Konferencja WCF Davos w Łodzi poświęcona Human-Centered Design Innovations, aplikacja opoznionysamolot.pl pozwalająca klientom linii lotniczych dochodzić odszkodowania za opóźniony lub niezrealizowany lot, czy nacoidamojepianiadze.pl, która umożliwia samorządom prezentowanie wydatków budżetów z punktu widzenia mieszkańca i podatnika gminy. W oparciu o mechanizm nacoidamojepieniadze.pl Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stworzyła specjalny serwis, dzięki któremu każdy może sprawdzić swój finansowy wkład w zakupy z funduszy zebranych podczas Finałów WOŚP.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij