Czego pragniemy w święta? PornHub znów zaskakuje!

Czego pragniemy w święta? PornHub znów zaskakuje!

Pornhub, jeden z największych serwisów z treściami porno w sieci postanowił kontynuować rozpoczętą w zeszłym roku świąteczną ofensywę!

I w tym roku PornHub prezentuje świąteczny spot. Zobaczcie:  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja trwającej reklamy toczy się w wigilijny wieczór w niewielkim miasteczku. Na monitorze widzimy postacie, które z różnych przyczyn spędzą wigilię samotnie, podczas gdy każdy powinien być w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Kiedy jednak wydaje się, że bohaterom reklamy pozostaje w Wigilię jedynie samotność i nostalgia w ich komputerach pojawia się radosna wiadomość o podarunku – darmowym dostępie premium do serwisu Pornhub. Nastrój reklamy zmienia się momentalnie, a widz może się domyślać, że nawet samotne święta dostarczą im trochę radości!

Reklama niesie ze sobą jeden przekaz „Have yourself a horny little Christmas this year with Pornhub Premium!”

Ubiegły rok z kolei, pokazał nam zupełnie inną wizję: 

Szczęśliwa rodzinę, która w sielankowej atmosferze obdarowuje się prezentami. Rodzice, dzieci i dziadek, siedzący sam w fotelu. Wtedy wnuczek przypomina sobie, że nie wręczył mu jeszcze upominku. Podaje mu kopertę, w której znajduje się... karta Pornhub Premium.  

Spójność z poprzednim spotem? Postacie, które oglądamy w tym wideo, pojawiały się w innych świątecznych spotach serwisu. Dodatkowo już teraz wiemy, że produkcja ta nie była ostatnią:

After last year’s spot we decided we wanted our Christmas campaign to become a hallmark of the holiday season for the whole family - Corey Price, wiceprezydent serwisu.

PornHub pamięta, że wszyscy lubią prezenty, dlatego przygotował specjalną kolorowankę dla dorosłych, o której przeczytać możecie →  tutaj:

A jeśli chcecie zobaczyć inne, tegoroczne spoty świąteczne to wejdźcie → tutaj

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij