Niezapomniane serialowe hity w #PLAYTIDAL!

Niezapomniane serialowe hity w #PLAYTIDAL!

Oglądanie seriali to przyjemność, której oddaje się niemal każdy. Czym jednak byłyby nasze ulubione produkcje bez czołówek i efektownych ścieżek dźwiękowych? Play przygotował dwie unikatowe playlisty dla miłośników seriali.

Sprawdź, czy „#PlayTIDAL z muzyką z kultowych seriali” i „Hity z polskich seriali #PlayTIDAL” przypomną Ci o Twoich ulubionych produkcjach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ostatnich latach nastąpił istny wysyp świetnych seriali, które przyciągają nie tylko oryginalną fabułą, ale też wspaniałą muzyką. Zdarza się, że ścieżka dźwiękowa pisana jest specjalnie dla danej produkcji, jak np. w „House of Cards”, czy w „The Walking Dead” lub zawiera zbiór precyzyjnie dobranych, istniejących już kompozycji. Muzyka jest ściśle związana z serialami, a nawet przenika do ich akcji, jak np. w  „Breaking Bad” gdy w jednej ze scen Bryan Carston nuci sobie balladę „El Paso”. Każdy użytkownik Play otrzymuje na dwa lata darmowy dostęp do ponad 40 milionów utworów zgromadzonych w serwisie Tidal. Ta bogata biblioteka muzyczna obfituje także w przeboje znane z naszych ulubionych seriali.

Często słysząc już pierwsze dźwięki czołówki wiemy, z którego serialu pochodzi utwór. Któż z nas słysząc „I’ll be there for you” nie wyobraża sobie pomarańczowej kanapy, a na niej zasiadającej grupy szóstki przyjaciół z Nowego Yorku? Dźwięki energetycznego utworu „Kids” MGTM zapewne przywodzą Ci na myśl zimową scenerię i bohaterów „Plotkary” grających w rugby w ogrodzie dziadka Nate’a? Intro z „Sexu w wielkim mieście” powoduje, że widzisz Carrie Bradshaw śpieszącą ulicami Nowego Yorku w kultowej spódniczce tutu? „Lubisz oglądać seriale i masz słabość do piosenek pojawiających się w Twoich ulubionych produkcjach? #PLAYTIDAL przygotował coś specjalnie dla Ciebie.

„#PlayTIDAL z muzyką z kultowych seriali” jest wypełniona motywami muzycznymi, które pojawiły się w zagranicznych serialach. Playlista zawiera utwory legendarnych artystów takich jak Leonard Cohen, The Who, Massive Attack, a także nowych zespołów – Florence & the Machine, Placebo czy The Kooks. Nie zabraknie piosenek ze znanych na całym świecie: „Californication”, „Glee”, „Pamiętników Wampirów”. Usłyszymy również muzykę z czołówek „Sexu w wielkim mieście” i „House of Cards”.

„Hity z polskich seriali #PlayTIDAL” to z kolei zbiór utworów znanych z rodzimych produkcji. Playlista  łączy muzykę z serialowych hitów ostatnich lat takich jak „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „Julia” z piosenkami, które pojawiły się w kultowych produkcjach – „Czterdziestolatek”, „Polskie drogi”. Znajduje się tam także klasyk polskiej muzyki rozrywkowej: „Chodź, pomaluj mój świat” w wersji nagranej na potrzebę serialu „Magda M.”.

Playlistę złożoną z Twoich ulubionych serialowych utworów możesz stworzyć samodzielnie, korzystając z biblioteki ponad 40 milionów piosenek w TIDAL. Warto podkreślić, że z tego serwisu streamingowego skorzystało już ponad milion użytkowników promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play. Obowiązuje ona do końca roku. To ostatnia okazja, by sprawić sobie noworoczny prezent w postaci dwuletniego, darmowego dostępu do Tidala.

Linki do playlist.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij