Grupa Onet-RAS Polska wzmacnia dział video i obszar wydawniczy

Grupa Onet-RAS Polska wzmacnia  dział video i obszar wydawniczy

Na przełomie roku do Grupy Onet – RAS Polska dołączyli Łukasz Szelecki, Monika Margraf jako wydawca short video oraz Martyna Majchrzak, która objęła stanowisko Digital Publishing Project Coordinator.

Łukasz Szelecki, jako wydawca i producent materiałów video, zastąpił Monikę Podymę - Rabiegę, która awansuje na stanowisko managera ds. rozwoju zagranicznego. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łukasz Szelecki dołączył do Grupy Onet – RAS Polska w grudniu 2016 roku jako wydawca i producent materiałów wideo. Zastąpi na tym stanowisku Monikę Podymę-Rabiegę, która awansuje na stanowisko managera ds. rozwoju zagranicznego. Monika będzie odpowiedzialna za nowy międzynarodowy projekt, który jest w fazie pilotażowej.

Do głównych obowiązków Łukasza Szeleckiego należą bieżący nadzór nad pracą reporterów wideo, współtworzenie programów publicystycznych oraz współpraca z Media Impact Polska przy obsłudze projektów sprzedażowych video. Łukasz Szelecki dołącza też do grona wydawców i prowadzących Onet24. 

Monika Margraf dołączyła do Grupy Onet – RAS Polska w styczniu 2017 roku i objęła stanowisko wydawcy short video. Do jej zadań należą m.in. współpraca z redakcjami w Grupie Onet-RAS Polska, wyznaczanie i realizowanie polityki wydawniczej oraz promocja produktu na wszystkich platformach social media. 

„Przyjście Łukasza Szeleckiego i Moniki Margraf do Grupy Onet – RAS Polska jest związane z rozwojem działu video, który sukcesywnie wzmacniamy osobowo. Wierzę, że kompetencje i doświadczenie Łukasza oraz Moniki pomogą nam w realizacji wielu nowych projektów, które mamy zaplanowane” – komentuje Michał Pietniczka, dyrektor wideo Onet.pl. 

Łukasz Szelecki i Monika Margraf są związani z mediami od kilkunastu lat. Łukasz pracował jako dziennikarz polityczny w Radiu TOK FM oraz Telewizji Polsat. Od 2014 roku był rzecznikiem prasowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Do czerwca 2016 roku pracował jako dyrektor zarządzający Plagiat.pl.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij