Zanim zatrudnisz fachowca, sprawdź jego badania wzorku (Reklama Dnia)

Zanim zatrudnisz fachowca, sprawdź jego badania wzorku (Reklama Dnia)

Kiedy do położonej w idyllicznej, prowansalskiej wsi we Francji właściciel zamku zaprasza hydraulika, by ten naprawił uszkodzony kocioł, dzieją się złe rzeczy. A „trzeba było...”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot pokazuje niedowidzącego fachowca, który stawił się do drenażu uszkodzonego kotła, z katastrofalnymi, jednak, skutkami. Zamiast naprawy kotła, zobaczyć mogliśmy dramatyczny drenaż beczki wina z 1921 roku. 

Reklama ma promować nowy system rezerwacji online, brytyjskiego salonu optycznego. Spot został wyreżyserowany przez Daniel Kleinman, który wcześniej nadzorował reklamy Specsavers. 

PS 

W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć spot pt. Specsavers Fawlty Car, featuring John Cleese #shouldve, który po zaledwie 5 dniach od publikacji, zgromadził ponad 606 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz aż 3 miliony wyświetleń i blisko 20 tysięcy share’ów na Facebooku. Scenariusz spotu napisany został przez wewnętrznych copywriterów Specsavers we współpracy z Cleesem i nawiązuje do jednej z zabawniejszych scen, które pojawiły się w serialu Hotelu Zacisze.

PS 2

Poniżej możecie zobaczyć inne reklamy od Specsavers. Największe echo, jednak przyniosła reklama pt. „Sauna”, w której zobaczyć mogliśmy Gordona Ramsey’a

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij