Digital Kingdom dołącza do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital Kingdom dołącza  do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Digital Kingdom to agencja strategiczno-kreatywna, której sercem jest digital. Firma planuje, tworzy i wdraża platformy komunikacji dla największych marek w Polsce i za granicą m.in.: PAYBACK, Rimmel, CAT, Keds, Sperry, OTCF S.A, Betsson, Betsafe czy Polskie Radio.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji digitalowych na polskim rynku, dlatego przystąpienie do IAB Polska to naturalna kolej rzeczy. Chcemy mieć realny wpływ na rozwój standardów branży interaktywnej w Polsce – mówi Gustaw Rozmarynowski, Co-founder i New Business Director w Digital Kingdom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Digital Kingdom realizuje projekty we wszystkich obszarach marketingu, specjalizuje się w działaniach digitalowych szczególnie w nieintruzywnych formach komunikacji, a także w kampaniach kierowanych do millenialsów wykorzystujących natywne formy reklamy online.

Sukces Digital Kingdom to nie tylko ciągły rozwój biznesu i praca z największymi Klientami w Polsce, to także zespół wspaniałych ludzi, którzy tu pracują. Cieszy mnie fakt, że nasi eksperci dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy merytorycznej będą mogli jeszcze bardziej przyczynić się do wzrostu branży digitalowej w Polsce i na świecie – komentuje Joanna Gerlée, Co-founder i Head of Creative w Digital Kingdom.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij