Rafał Chodzicki dołączył do zespołu Up&More

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rafał Chodzicki dołączył do zespołu Up&More

Rafał Chodzicki objął stanowisko SEO specialist w agencji interaktywnej Up&More. Odpowiada za tworzenie i koordynację strategii SEO, audyty wraz z rekomendacjami zmian czy przygotowanie ofert dla nowych klientów.

Rafał Chodzicki w Up&More koordynuje prace działu SEO i digital marketingu. Odpowiada za przygotowanie ofert dla nowych klientów, a także wdrażanie strategii SEO oraz kampanii content marketingowych. W zakres jego obowiązków wchodzi m.in. analiza i optymalizacja procesów związanych z SEO, przeprowadzanie audytów wraz rekomendacją zmian, a także śledzenie algorytmów Google i raportowanie wyników opartych na rankingu i widoczności strony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rafał Chodzicki związany jest z branżą marketingową od 2012 roku. Pracował m.in. w Brain Juice Group i Eppearance realizując projekty dla takich klientów jak Make Me Fit, Myfonica, Berlitz.

Odpowiadał za przygotowanie ofert i strategii SEO, realizację projektów content marketingowych, zarządzanie kontami klientów oraz tworzenie i koordynację kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Prowadził także szkolenia z zakresu podstawowej wiedzy na temat marketingu w mediach społecznościowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij