Druga edycja targów Bread&Butter

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Druga edycja targów Bread&Butter

Po udanym sukcesie targów Bread&Butter w 2016 roku, Zalando – wiodąca platforma modowa w Europie, informuje o szczegółach 2. edycji, która odbędzie się w dniach 1-3 września 2017 roku w Arena Berlin.

Tegoroczne motto wydarzenia to „BOLD”. Wspólnie z partnerami i klientami Zalando będzie świętować rozpoczęcie sezonu oraz ponownie zapewni wszystkim uczestnikom dostęp do najnowszych trendów w świecie mody, muzyki oraz lifestyle’u. Pierwsze potwierdzone marki obecne na wydarzeniu to adidas, Alpha Industries, Converse, Lee, Reebok oraz VANS.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zeszłym roku rozpoczęliśmy zupełnie nowy rozdział w historii Zalando i Bread&Butter. Podczas wydarzenia połączyliśmy ponad 20 tysięcy ludzi z modą oraz muzyką, którą kochają. Ponadto poprzez kanały cyfrowe udostępniliśmy to, co działo się podczas eventu w Berlinie pozostałym 15 krajom. Dzięki nowemu motto „BOLD” chcemy przejść na zupełnie nowy poziom. Naszym celem jest celebrowanie wielu aspektów, jakie świat mody ma do zaoferowania. W tym celu wykorzystamy technologię oraz narzędzia streamingu na żywo, aby nasza platforma dotarła do wszystkich fashionistów w Europie – mówiCarsten Hendrich, Wicedyrektor Marketingu w Zalando.

Nowe hasło targów Bread&Butter 2017 to „BOLD”, które jest odzwierciedleniem odwagi, charakteru oraz indywidualności. „BOLD” odrzuca ideę, w której moda dyktuje ludziom, w co i jak mają się ubierać. Hasło tegorocznej edycji daje ludziom siłę, by chodzili własną ścieżką, robili to, na co mają ochotę i byli tym, kim chcą być.
 
Szczegóły dotyczące cen biletów, partnerów i programu wydarzenia ukażą się w nadchodzących miesiącach. Wszystkie informacje na temat targów można znaleźć już teraz pod adresem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij