Grey przejął ChatBot na Fan Page’u Multikino Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grey przejął ChatBot na Fan Page’u Multikino Polska

Sieć kin Multikino, z okazji premiery „Ciemniejszej strony Greya” przygotowała konkurs, który jest prowadzony przy użyciu ChatBota na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

Rozmowę na ChatBocie prowadzi Grey. Nagrodą główną w konkursie jest lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

9. lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Ciemniejszą stronę Greya”, a 10. lutego film wejdzie na ekrany kin. Z okazji tej premiery Multikino przygotowało konkurs, w którym można wziąć udział rozmawiając z Greyem - ChatBotem na Fan Page’u Multikino Polska.

Chatbot Multikina działa od października 2016 roku. To pierwszy tego typu projekt w Polsce oraz pierwszy kinowy bot w Europie. Dzięki konwersacji obsługuje on cały proces zamówienia biletów w sposób zbliżony do tego przy kasie kinowej. Po dokonaniu rezerwacji lub zakupu klienci otrzymują email z potwierdzeniem zamówienia – wyjaśnia Wojciech Szymczyk, Digital & CVM Manager Multikino S.A.   

Korzystanie z chatbota jest całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na Fan Page Multikino w serwisie Facebook.com, wysłać wiadomość prywatną o treści „Hey Grey” i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu. 

Cieszymy się, że po udanych testach mogliśmy przenieść Bota na Fan Page Multikino Polska i obecnie możemy wykorzystywać go również do takich niestandardowych akcji jak konkurs. – dodaje Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Kierownik Działu Marketingu Multikino S.A.  

Nagrodą główną w konkursie jest przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino. 

Konkurs na ChatBocie na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1. do 14. lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lutego br.

Za rozwój technologii ChatBota sieci Multikino stoi Chatflow - polski startup tworzący chat commerce dla biznesu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij