Up&More z nowym klientem - Vantage Development

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Up&More z nowym klientem - Vantage Development

Firma Vantage Development powierzyła działania z zakresu marketingu online agencji interaktywnej Up&More. Współpraca rozpoczęła się 1 lutego 2017 roku.

Vantage Development jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek deweloperskich w Polsce. Firma wywodzi się z Wrocławia, gdzie rozpoczęła działalność i ugruntowała swoją pozycję na rynku nieruchomości. Od 2016 roku spółka z powodzeniem rozszerza swoje wpływy także na teren Warszawy. Up&More jest odpowiedzialna za kluczowe elementy digital marketingu dla firmy. W zakresie świadczonych usług znajdują się: pełna obsługa kampanii online, planowanie i optymalizacja mediów, działania leadowe, a także analityka dla 4 inwestycji Dewelopera. Agencja zajmuje się również projektem i realizacją 4 dedykowanych responsywnych Landing Page dla każdej z inwestycji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Vantage Development to kolejny klient z branży deweloperskiej w portfolio Up&More. Agencja posiada już duże doświadczenie w prowadzeniu podobnych działań m.in. dla Marvipol, Nexity czy Ronson Development.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij