Aplikacja, która zaprojektuje Twój strój, ale najpierw sprawdzi, o której jesz obiad

Aplikacja, która zaprojektuje Twój strój, ale najpierw sprawdzi, o której jesz obiad

Google na co dzień nie kojarzy się nikomu z ubraniami. Jednak marka chcę sprawdzić się w branży fashion! Przy współpracy z H&M będzie tworzyć spersonalizowane sukienki, by żadna kobieta nie powiedziała już nigdy, że „nie ma się w co ubrać”.

Przedmiotem współpracy marek będzie spersonalizowana sukienka, którą zaprojektuje… Twój smartfon! Aplikacja mobilna Coded Couture – której twórcami są Google oraz Ivyrevel, główny partner strategii i produkcji H&M, ma za zadanie śledzić zachowania jej użytkowniczki. Będzie gromadzić informacje na temat miejsc, w których bywa, jej aktywności fizycznej, informacji o ludziach, z którymi przebywa, a nawet preferencje pogodowe i kulinarne, na podstawie których skroi na miarę potrzeb współczesnej kobiety, idealną sukienkę! 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Informacje zebrane przez aplikację przechodzić będą przez specjalny algorytm, który pozwoli dobrać odpowiedni krój sukienki, jej długość czy nawet materiał, z jakiego zostanie wykonana. Za produkcję ubrań dostosowanych do stylu życia i indywidualnych potrzeb klientek odpowiadać będzie zależna od H&M firma Ivyrevel.

Aktualnie, aplikacja testowana jest przez grupę osób z branży modowej, ale Google zapewnia, że na rynku pojawi się jeszcze w tym roku. Dostępna będzie na telefony z systemem Android, ale na razie nie wiemy jednak kiedy.

Ceny sukienek, które skrojone będą na nasze potrzeby, mają zaczynać się od 99 dol.

Co myślicie o takim pomyśle?

 

źródło

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij