Bosch po raz drugi w MasterChef Junior

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bosch po raz drugi w MasterChef Junior

Marka Bosch już po raz drugi obecna będzie w programie MasterChef Junior, emitowanym na antenie TVN. Młodzi uczestnicy programu będą sprawdzali swoje umiejętności kulinarne wykorzystując do tego piekarniki, chłodziarki, płyty, roboty kuchenne i blendery marki Bosch..

... zawsze zapewniające perfekcyjny rezultat gotowania i pieczenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszy odcinek drugiej edycji programu MasterChef Junior wyemitowany zostanie w połowie lutego na antenie stacji TVN. W rolach jurorów niezmiennie występować będą Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler, ambasador robotów kuchennych MaxxiMUM Bosch, z którym marka nawiązała współpracę jesienią ubiegłego roku. W każdym odcinku młodzi kucharze korzystać będą z piekarników, płyt, chłodziarko-zamrażarek, robotów kuchennych i blenderów marki Bosch, która ponownie ufunduje nagrody dla każdego uczestnika programu.

 - Pierwsza edycja programu MasterChef Junior pokazała na czym polega jego fenomen i myślę, że przekonała wielu do pogłębiania kulinarnej pasji, niezależnie od wieku. Cieszymy się, że wraz z marką Bosch już po raz drugi możemy wspierać młode talenty w rozwijaniu ich zdolności kulinarnych. Już teraz życzymy im wielu sukcesów i świetnej zabawy! – komentuje Hanna Stajuda – Ratajczak, Dyrektor Działu Komunikacji Marek w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij