Tymbark Vitamini wydobywa naturalne piękno

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tymbark Vitamini wydobywa naturalne piękno

Aby wyglądać pięknie i zdrowo wcale nie potrzeba wiele. Tymbark udowadnia, że wygląd i samopoczucie można wspomagać w łatwy i naturalny sposób – wystarczy sięgnąć po sok marchwiowo-owocowy Vitamini.

W najnowszej reklamie soków Tymbark Vitamini poznajemy różne kobiety w różnych sytuacjach. Kampania zwraca uwagę na to, że wszystkie one wyglądają pięknie, ponieważ akceptują siebie i dobrze się czują same ze sobą. Marka przypomina, jak ważne jest naturalne piękno i zwraca uwagę na potrzeby kobiet – zabieganych, ambitnych i zmęczonych, ale też tych beztroskich i potrafiących się dobrze bawić, dla których picie soków Tymbak Vitamini jest jednym ze sposobów dbania o siebie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szklanka lub butelka soku Vitamini to najprostszy sposób na utrzymanie piękna skóry. Sięgając po Tymbark Vitamini, dostarczamy sobie składników pozytywnie wpływających na kondycję cery. Marchwiowo-owocowe soki zawierają bowiem uznawany za naturalny kosmetyk beta-karoten oraz witaminy E i C. Dzięki temu, że Vitamini są dostępne nie tylko w opakowaniach litrowych, ale również w wygodnych, plastikowych butelkach 300 ml, można wybrać dla siebie odpowiedni format w każdej sytuacji – w domu, w drodze i podczas codziennych aktywności.

Kampanię telewizyjną wspierają działania outdoorowe. Na citylightach w przestrzeniach miejskich pojawiły się przykuwające wzrok portrety kobiet, a hasło „Wydobądź naturalne piękno Twojej skóry” podkreśla, że Vitamini pomaga im wyglądać dobrze i czuć się pewnie na co dzień.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij