Paulina Bekas w zespole Q&A Communications

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paulina Bekas w zespole Q&A Communications

Społeczna odpowiedzialność biznesu, komunikacja korporacyjna i organizacja eventów. To trzy najmocniejsze kompetencje nowej twarzy na pokładzie Q&A Communications. Wraz z początkiem lutego Paulina Bekas wzmocniła zespół obsługujący Galerię Malta, w którym odpowiedzialna będzie za koordynację...

...kampanii reklamowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Organizacja i koordynacja takich akcji i wydarzeń jak Bezpiecznie z NIVEA i WOPR, Danone Nations Cup czy też Wakacje z Muszkieterami oraz kompleksowa obsługa projektów korporacyjnych i CSR dla Orange i Fundacji Orange to tylko wybrane działania, które Paulina Bekas zrealizowała przez dziewięć lat zawodowej kariery, z których ostatnie cztery spędziła w zespole agencji reklamowej Afekt.

Od lutego 2017 roku Paulina Bekas jako Account Manager w Q&A Communications wykorzystuje swoje doświadczenie w działaniach realizowanych dla poznańskiej Galerii Malta. Odpowiada za przygotowanie i realizację projektów reklamowych, wsparcie organizacji eventów oraz obsługę klienta.

Współpraca z jednym z największych poznańskich centrów handlowych to dla mnie zupełnie nowe wyzwanie, dlatego podejmuję się go z tym większym zapałem – mówi Paulina Bekas. Liczę, że z powodzeniem wykorzystam swoje dotychczasowe doświadczenie w obszarze zarówno reklamy, jak też organizacji i promocji eventów – dodaje.

Personalne wzmocnienie zespołu obsługującego Galerię Malta to kolejny krok Q&A Communications w kierunku poszerzania i wzmacniania kompetencji. W ubiegłym roku agencja stworzyła dział digitalowy Q&A Inception oraz rozbudowała dział kreatywny, systematycznie zwiększa również zakres usług reklamowych.

Uważamy, że zapraszanie do współpracy osób z doświadczeniem i z kompetencjami, które są komplementarne do doświadczeń Zespołu Q&A Communications wzmacnia agencję i zwiększa jej potencjał w kontekście integracji usług oraz realizacji wielowątkowych kampanii – mówi Przemysław Wojak, Partner Zarządzający.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij