Monster Energy i Lewis Hamilton ogłaszają globalne partnerstwo

Monster Energy i Lewis Hamilton ogłaszają globalne partnerstwo

Trzykrotny Mistrz Świata F1 Lewis Hamilton łączy siły z firmą Monster Energy, z którą wprowadzi na rynek sygnowany swoim nazwiskiem napój energetyczny.

Monster Energy z dumą i podekscytowaniem wita trzykrotnego Mistrza Świata F1 Lewisa Hamiltona w swojej rodzinie. Globalne partnerstwo, które uzupełnia trwający już od dawna sponsoring teamu Mercedes-AMG Petronas Motorsport, sprawi, że Lewis będzie współpracował z Monsterem poza swoimi wyścigowymi przedsięwzięciami.

Jeżdżąc z sukcesami dla ekipy Srebrnych Strzał, Lewis zapewnił sobie w latach 2014 i 2015 dwa z trzech wywalczonych w swojej karierze mistrzowskich tytułów w Formule 1. 32-letni kierowca dołącza teraz do grupy światowej klasy sportowców i osobowości wspieranych przez Monster Energy.

"Jestem niezwykle podekscytowany, że mogę ogłosić moje partnerstwo z Monster Energy i prace nad własnym napojem, który będzie czymś, co chciałem stworzyć już od momentu, kiedy zaczęliśmy współpracować kilka lat temu" - powiedział Lewis Hamilton.

"Monster Energy to bardzo fajna marka. Jest zaangażowana w wiele świetnych dyscyplin sportowych, które oglądam jako fan i w których staram się brać udział w moim wolnym czasie. Mam także niezwykłą okazję spotykać się i współpracować z innymi sportowcami Monstera, których podziwiam. Przed nami naprawdę ciekawy okres. Kultura marki Monster Energy i związany z nią styl życia pasują do mojej osobowości, a więc z dumą dołączam do monsterowej rodziny" - dodał Lewis Hamilton.

Prezes i Dyrektor Generalny Monster Energy Rodney Sacks skomentował: "Lewis to wyjątkowy sportowiec i talent, który jest dobrym przyjacielem naszej firmy, a więc jest to naturalny etap rozwoju współpracy dla obu stron. Nasze partnerstwo z teamem Mercedes-AMG Petronas Motorsport jest bardzo owocne, a więc będziemy je kontynuować. Łącząc nasze siły z Lewisem na gruncie prywatnym, będziemy mogli świętować jeszcze więcej zwycięstw poprzez wspólne, innowacyjne przedsięwzięcia, które już wkrótce będą mogli doświadczyć nasi fani."

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij