Zaplanuj swoją firmę w Idea Hub, czyli warsztaty z Adamem Grzesikiem

Zaplanuj swoją firmę w Idea Hub, czyli warsztaty z Adamem Grzesikiem

O planowaniu firmy, jej wartości i budżecie, już 15 marca (środa) w katowickim Idea Hub, opowie Adam Grzesik – dyrektor generalny w Eurocash i Iglotex.

Podczas warsztatów pt. „Zarządzanie i kontrolowanie finansów w firmie”, uczestnicy dowiedzą się, jak dobrze zaplanować firmę, do czego służy budżet oraz jak optymalizować koszty. Słuchacze poznają również metody samodzielnego wyliczenia wartości własnej firmy, tworzenia budżetu kosztowego, a także wyceniania kosztów pracy i produkcji w swojej firmie. W czasie szkolenia zostaną podane przykłady pracy z budżetem, co pozwoli słuchaczom przyswoić wiedzę z zakresu kontrolowania finansów w firmie. Przewidziany jest również czas na sesję pytań i odpowiedzi związanych z tematem prelekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warsztaty poprowadzi Adam Grzesik, który przeszedł drogę od handlowca w Cadbury Wedel do Dyrektora Generalnego w Tradis (obecnie Eurocash) i Iglotex. Przez całe swoje życie zawodowe wynagradzany był za wyniki operacyjne firm, którymi zarządzał. Od 7 lat prowadzi własne firmy, którymi zarządza w oparciu o budżet firmowy. Jest nauczycielem praktykiem, uczącym przez doświadczenie. Dlatego masz pewność, że zrozumiesz i zastosujesz zdobyte umiejętności w swojej firmie.

Warsztat odbędzie się 15 marca (środa) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub, bezpłatnej przestrzeni coworkingowej, usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Na zainteresowanych czeka 10 miejsc. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń przez stronę. Warsztaty są bezpłatne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij