Eksperci znów otwarcie o przetargach - W przetargowym trójkącie, kolejna edycja już 27go kwietnia w Zachęcie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eksperci znów otwarcie o przetargach - W przetargowym trójkącie, kolejna edycja już 27go kwietnia w Zachęcie

Po raz trzeci eksperci, zakupowcy, marketingowcy i agencje komunikacji, spotkają się na konferencj. W przetargowym trójkącie, organizowanej przez firmę doradztwa przetargowego Shortlist Consulting, aby porozmawiać o ważnych kwestiach związanych z projektami przetargowymi na zakupy marketingowe.

"Poprzednie dwie edycje, które odbyły się w listopadzie i kwietniu zeszłego roku, pokazały nam jak dużo jest tematów, które są ważne z punktu wiedzenia działów zakupów, działów marketingu oraz agencji, domów mediowych, domów produkcyjnych" - mówi Marta Macke, Pitch Consultant, właścicielka Shortlist Consulting " Pokazały też jak rzadko jest szansa, aby otwarcie i szczerze w tym gronie o tych kwestiach porozmawiać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlatego wspólnie z Moniką Bis, Dyrektor Procurement i Administracji Medicover, na bieżąco zbieramy tematy ważne dla osób reprezentujących wszystkie strony negocjacyjnego stołu i za pośrednictwem ekspertów - prelegentów dzielimy się nimi z uczestnikami konferencji" dodaje Macke.

Po sukcesie poprzednich 2 edycji podczas, których uczestnicy mieli możliwość usłyszeć opinię doświadczonych ekspertów, podczas kwietniowej edycji  tacy eksperci jak Olga Korolec, CMO Onet RASP, Jakub Bierzyński, CEO OMD, Marta Kozłowska, Procurement Director MARS, Rafał Karski, COO Media Impact, Maciej Marasek, Creative Partner 2012 Advertising, Krzysztof Mocek, MD Carat Polska, Dentsu Aegis, Arleta Robinson, managing Partner Lucky Luciano Pictures, Robert Kowalczyk, Account Director Communisis, Bartłomiej Mateja, CEO Prografix, Michał Pękała, Associate DLA Piper Wiater porozmawiają o komunikacji w komunikacji, o oczekiwaniach vs rzeczywistość i standardach pracy przy przetargach, o sile digitalu, o tym czy druk faktycznie umiera, o tyglu mediowym, o produkcji filmów i wielu innych ważnych i ciekawym kwestiach. 

Konferencję przygotowują i poprowadzą  Marta Macke i Monika Bis, które są inicjatorkami procesu integracji środowisk branży komunikacji marketingowej, procurementu i marketingu. 

Wspólnie występują na konferencjach zakupowych i marketingowych, prowadzą szkolenia z zakresu procesów przetargowych i procurementu w ramach programu Shortlist Consulting.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w galerii Zachęta, 27go kwietnia. Więcej informacji o agendzie i prelegentach na stronie wydarzenia.

Po konferencji wszyscy uczestnicy i prelegenci będą mogli spotkać się i porozmawiać podczas bankietu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij