Sport&Business 360 - Nowy magazyn łączący świat sportu i biznesu jest już dostępny!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sport&Business 360 - Nowy magazyn łączący świat sportu i biznesu jest już dostępny!

Magazyn Sport&Business 360 w całości poświęcony jest tematyce szeroko pojętego zarządzania sportem. To pierwszy w Polsce magazyn, który ujawnia prawdziwe oblicze dwóch światów - sportu i biznesu oraz tego jak łączyć oba z nich. Skierowany jest do szerokiego grona osób związanych z obiema branżami.

Przedstawia on trudno dostępne informacje na temat sposobów finansowania w sporcie. Zawiera praktyczne porady oraz dostosowane do polskich warunków wzorce działań skutecznie stosowanych na rynkach zagranicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Redaktorem naczelnym magazynu został 3-krotny Medalista Mistrzostw Europy w biegu na 400m oraz 4x400m - Jan Ciepiela. Kończąc karierę czynnego sportowca, postawił sobie za cel rozwiązanie problemów, z jakimi borykał się podczas zawodowego uprawiania sportu. Magazyn jest kolejnym projektem Fundacji Zostań Mistrzem, której Janek jest pomysłodawcą oraz głównym fundatorem

Zadaniem SB360 jest zwiększenie świadomości wśród sportowców i klubów sportowych poprzez prezentowanie im spektrum możliwości finansowania oraz zabezpieczania ich karier. Z kolei świat biznesu znajdzie tu praktyczne przykłady, w jaki sposób można wykorzystywać sport w celach reklamowych.

“Dołożymy wszelkich starań, aby magazyn "Sport&Business 360" był bankiem wiedzy dla każdej osoby działającej w sportowej przestrzeni: sportowców, sponsorów, trenerów, managerów zawodników i klubów, działaczy klubowych, szeroko pojętej branży fitness czy organizatorów eventów; by każdy, kto po niego sięga poznał podstawy funkcjonowania mechanizmów promocji, marketingu, wiedział jak zdobyć sponsorów, aby w przyszłości rozwijać siebie i swoje sportowe organizacje. “ - mówi Jan Ciepiela w komunikacie do czytelników pierwszego numeru.

Od dziś wszystkie informacje dotyczące świata biznesu w sporcie, będzie można znaleźć w kwartalniku Sport&Business 360, który jest dostępny na stronie www.sb360.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij