Digital Wonderland zdobywa szczyty!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital Wonderland zdobywa szczyty!

Już w maju logo Digital Wonderland znajdzie się na szczycie Mount Everest. Stanie się tak za sprawą projektu przygotowanego dla marki Renault.

Blisko półtora tysiąca osób wzięło udział w akcji na Facebooku „Twoje zdjęcie na Evereście”, która w lutym i marcu odbyła się na prowadzonym przez Digital Wonderland fanpage Renault Polska. Awatary fanów utworzą flagę, którą Piotr Cieszewski będzie miał ze sobą podczas wyprawy na Mount Everest. Akcja została zorganizowana w 60 rocznicę zdobycia tego szczytu. Skafander, w którym himalaista odbędzie wyprawę, ma na sobie logotypy Renault, Publicis i Digital Wonderland.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Jesteśmy prawdopodobnie pierwszą agencją, której logo znajdzie się na dachu świata. To dobrze ilustruje nasze podejście do kreacji, w której zawsze mierzymy wysoko – komentuje Michał Kisielewski, Creative Director w Digital Wonderland.

DWL, jako cyfrowe ramię agencji Publicis, od 2011 roku jest stałym dostawcą kreatywnych usług digitalowych dla Renault Polska. Współpraca obejmuje m.in. obsługę social mediową, w tym rozbudowany profil na Facebooku oraz kooperację z fanclubami marki.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij