O metodach finansowania start up’u – warsztaty w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
O metodach finansowania start up’u – warsztaty w katowickim Idea Hub

Jak pozyskać kapitał na rozwój start up’u? Czym są fundusze Venture oraz Seed Capital? Na te i inne pytania odpowie 12 kwietnia (środa) Rafael Moucka – przedsiębiorca oraz były Członek Zarządu Indata Software SA, podczas którego kadencji spółka zadebiutowała na...

... rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W czasie szkolenia pt. „Metody finansowania start up'u - jak rozwinąć skrzydła i pozyskać kapitał na start?" zostanie poruszony temat pozyskiwania kapitału na rozwój startupów, czyli spółek o wysokim stopniu ryzyka, ale i dużym potencjale rozwoju. Podczas warsztatów uczestnicy poznają popularne formy finansowania startupów, takie jak: fundusze Venture oraz Seed Capital. Dowiedzą się czym jest crowdfunding udziałowy oraz kim jest „Anioł Biznesu”. W czasie warsztatów Rafael Moucka zdradzi uczestnikom jak przygotować się do pozyskania funduszy, a także jak rozmawiać z inwestorem na temat pomysłu biznesowego. Spotkanie zostanie wzbogacone o praktyczne przykłady i case studies z zastosowaniem określonych metod.

Warsztaty przeznaczone są dla startupowców oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadzi Rafael Moucka – Doświadczony przedsiębiorca, menadżer i inwestor. Od ponad dekady z powodzeniem rozwija pomysły biznesowe z obszaru IT i nowych technologii. Jest absolwentem programu doskonalenia umiejętności menedżerskich MANAGEMENT 2009 oraz Akademii Strategicznego Przywództwa na Harvard Business School&ICAN Institute.

Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia (środa) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub, bezpłatnej przestrzeni coworkingowej, usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Na zainteresowanych czeka 10 miejsc. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń przez stronę: startupfinansowanie.evenea.pl/. Warsztaty są bezpłatne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij