Snapchat dla dorosłych. PornHub uruchamia TrickPics

Snapchat dla dorosłych. PornHub uruchamia TrickPics

Pornhub chce pomóc amatorom aktów w przekształceniu nagich zdjęć. Gigant rozrywki dla dorosłych uruchamia swój własny „Snapchat” dla roznegliżowanych fotek.

Dostępny za darmo w App Store i Google Play, Trickpics to proste narzędzie do manipulacji obrazem, które pozwala ukryć swoje narządy płciowe za pomocą różnych naklejek i animacji graficznych. Aplikacja oferuje obecnie ponad 15 filtrów, ale PornHub obiecuje, że wkrótce powiększy ofertę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trickpics działa na potrzeby przekształcania obrazów. Możesz użyć aplikacji by edytować swoje akty, dodawać do nich animację, a następnie dzielić się nimi z przyjaciółmi i kochankami za pomocą innych aplikacji.

Plusem aplikacji jest fakt, że nie wymaga ona rejestracji, co oznacza, że od razu po pobraniu narzędzia możesz używać filtrów, robiąc zdjęcia aparatem bądź ładować je wprost z galerii.

Wśród swoich opcji Trickpics ma różne filtry, takie jak "Puk puk" dla pań i "prezent w pudełku" dla panów. Na razie w aplikacji możemy przerabiać tylko obrazy, ale PornHub planuje także wprowadzić filtry na wideo. 

Narzędzie powstało z potrzeby rynku, Corey Price z PornHub powiedział, że"Selfie stały się popularną formą wyrażania siebie w dzisiejszym społeczeństwie. Są w istocie autoportretem epoki cyfrowej”, dlatego portal chce ułatwić i dodać trochę pikanterii zdjęciom.

PS

Niedawno pisaliśmy o "pandziej" pornografii. Naukowcy i pracownicy Zoo chcieli spróbować nowych metod zachęcających pandy do rozmnażania. Zobaczcie: 

PS2

Tutaj przeczytacie o BangFit — programie, który spala kilogramy, równie dobrze, jak siłownia ;)

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij