Data Driven Decisions - Pierwsze w Polsce forum o decyzjach opartych na danych

Data Driven Decisions - Pierwsze w Polsce forum o decyzjach opartych na danych

Ostatnia dekada wywróciła świat biznesu i marketingu do góry nogami. Technologie, kryzysy, zmiany w polityce i stylu życia sprawiły, że przed decydentami pojawiła się niespotykana wcześniej masa znaków zapytania.

Skończyła się dająca poczucie pewności i kompetencji era długookresowych strategii oraz obowiązujących przed dekady reguł czy podręczników marketingu… w tym samym czasie – geometrycznie wzrosła ilość źródeł informacji, w oparciu o które można podejmować dobre decyzje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zapraszamy na wydarzenie, które po raz pierwszy w Polsce rozwieje wątpliwości marketerów i decydentów oraz wskaże najbardziej doceniane i najpewniejsze źródła informacji potrzebne do podejmowania właściwych decyzji strategicznych i taktycznych w biznesie. Ponad 30 ekspertów konferencji Data Driven Decisions wskaże, na jakich partnerach i źródłach można polegać na poszczególnych etapach realizacji misji marketingowej: od tworzenia strategii, poprzez sprzedaż, aż po zarządzanie relacjami z klientem/konsumentem. Zajmiemy się klasycznymi i sprawdzonymi źródłami jak badania marketingowe oraz rozwijającymi się formami wsparcia biznesu jak analityka e-commerce czy wykorzystanie mechanizmów analitycznych. Podczas dwudniowej konferencji w Łodzi będzie można zaobserwować efekty pracy pierwszoligowych ekspertów w dziedzinie informacji marketingowej, a także poznać ich prywatnie – spotkają się światy, które dotychczas rozwijały się osobno.

Po konferencji zostanie opublikowany Przewodnik Data Driven Decisions, to drugie po Raporcie Idealnym (2013) wydawnictwo PTBRiO o charakterze podręcznika. Opracowanie zostanie stworzone na podstawie ustaleń konferencji i będzie pierwszym w Polsce przewodnikiem po nowoczesnych źródłach informacji marketingowej, zawierającym precyzyjne wskazówki na temat budowania heurystyk i schematów poznawczo-decyzyjnych dla marketingu i biznesu. Opracowanie obejmuje fazy strategii marki, NPD, komunikacji marketingowej, sprzedaży i dystrybucji oraz zarządzania relacjami z klientami.

Rada programowa Data Driven Decisions:
Mateusz Galica, Client Service Director, szef Creative House, Kantar
Kuba Piwowar, Principal Industry Analyst, Google
Tomasz Jędrkiewicz, prowadzi Dział Badań Rynku T-Mobile
Mateusz Żelechowski, wicedyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej, mBank
Anna Gorączka, kierownik działu badań i analiz, Żabka
Anna Karczmarczuk, prezes, Ipsos
Michał Lutostański, Account Director, 4P Research Mix
Anna Rzeźnik, Brand Consultant, CPC

Konferencja Data Driven Decision odbędzie się w dniach 25-26 maja w Łodzi.

Więcej informacji na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij