Berlińczycy nie wstydzą się swoich ciał. Pokazali to w niejednej kampanii

Berlińczycy nie wstydzą się swoich ciał. Pokazali to w niejednej kampanii

Berlińczycy już nie raz pokazali, że są społecznością niesamowicie otwartą, zadowoloną ze swojego życia, której nie przeszkadza nagość. Jak zdjęcia aktów mogą brać udział w kampanii reklamującej meble?

Naukowcy, lekarze dobrze wiedzą, że sen nago jest niesamowicie zdrowy. Pomaga naszej skórze ograniczyć wiele dolegliwości, reguluje poziom kortyzolu, dodatkowo dzięki zasypianiu nago czujemy się wolni i bardziej szczęśliwi. Dlatego Hochflieger, niemiecki producent łóżek, stworzył kampanię, w której ukazuje nam berlińczyków, którzy ewidentnie wolą spać nago.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Seria zdjęć, które zaprezentowano w kampanii przypomina nam raczej sceny z naszych sypialni, niż dobry sposób na zwiększenie sprzedaży. A może akty to dobry sposób na zainteresowanie klienta? Przecież nagie ciała, piękne kobiety i seks są w stanie sprzedać wszystko?

Zobaczcie sesję niemieckiej marki. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie.

PS

To nie pierwsza akcja, w której mogliśmy zobaczyć roznegliżowanych sąsiadów zza zachodniej granicy. Kilka miesięcy temu powstał projekt „ Daily Portrait”, którego powstanie trwało 18 miesięcy.

Autorami pomysłu są czescy artyści, którzy zafascynowani otwartością mieszkańców niemieckiej stolicy, sfotografowali 381 berlińczyków w ich własnych domach.

Wykonane przez Czechów zdjęcia składają nam się w niesamowitą opowieść o życiu młodych ludzi, którzy pozbawieni są kompleksów i pruderii, zaś, w których widzimy wiele pokładów dobrej energii.

fot. portraitdaily.com

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij