Feno jedyną polską agencją na Engage Prague

Feno jedyną polską agencją na Engage Prague

Daniel Biegaj (Media Director) i Piotr Chojnacki (Media Manager) z agencji Feno wraz z Ildiko Ancsan (Customer Acquisition Manager) z WizzAir poprowadzą warsztaty na Engage w czeskiej Pradze.

Na organizowanej przez Socialbakers konferencji opowiedzą o sześcioletniej współpracy Feno z największą linią lotniczą w regionie CEE – WizzAir.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wraz z klientem podzielą się sukcesami, wyciągniętymi naukami i codziennymi wyzwaniami wspólnej pracy. Zaprezentują case study oraz wyniki poszczególnych kampanii. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak wypracowano 350 tys konwersji sprzedażowych w ciągu pół roku przy jednoczesnym ograniczeniu ich kosztów.

Feno jest jedyną agencją z Polski, która będzie brała czynny udział w konferencji. Engage Prague to wydarzenie poświęcone najnowszym trendom i rozwiązaniom w digitalu.

W konferencji wezmą udział m.in. z: Laura Miller (Biały Dom w administracji Baracka Obamy), Thomas Bata (Bata), Pete Blackshaw (Nestle), Laura Hilliger (Greenpece), Alice More O'Ferrall (WWF) oraz Chris Hurst (Nielsen).

Obecnie Agencja Feno zatrudnia 55 osób z doświadczeniem zarówno po stronie klienta jak i domu mediowego. Definiuje digital jako zmianę zachowań konsumentów na poziomie: myślenia, komunikacji i działania. Proponuje rozwiązania marketingu 360 łącząc tradycyjne i cyfrowe media. Z dumą pracuje dla takich Klientów jak: Wizz Air, Electrolux, Intersnack, Goodyear, Dunlop, Dębica, Grant’s, Netia, Pz Cussons, Nicorette, Fundacja DKMS.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij