Trenujmadrze.pl od E_misja Interactive 360 dla Timexa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trenujmadrze.pl od E_misja Interactive 360 dla Timexa

E_misja Interactive 360 obejmie kompleksowe działania Interactive, WoMM i Social Media nad pulsometrami marki Timex.

 Zadaniem agencji jest zbudowanie świadomości marki Timex jako producenta pulsometrów oraz  edukacja konsumentów w tej kategorii produktowej. Prace zostały poprzedzone reasearchem sieci i forów internetowych, pozwalającym zidentyfikować potrzeby różnorodnych grup docelowych marki. Na podstawie uzyskanych insightów konsumenckich stworzono serwis ekspercki Trenujmadrze.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Pomiar pulsu to nieodłączna cecha nowoczesnego podejścia do uprawiania sporu. Chcemy poszerzać wiedzę o mądrym treningu wśród internautów, zachęcając do ćwiczeń z pulsometrem. Wiedza wynikająca z monitoringu pracy serca pozwala nie tylko polepszać osiągi - to także inwestycja w świadomość ciała i możliwość poznania swoich możliwości, mówi Bartosz Szlązkiewcz, Marketing Manager Timex Group Polska. – Wierzymy, że serwis TrenujMądrze.pl będzie platformą edukacyjną dla osób aktywnych oraz płaszczyzną wymiany poglądów i doświadczeń treningowych, dodaje.

Serwis Trenujmądrze.pl stanowi kompleksowe centrum wiedzy o zagadnieniach związanych z treningiem i wpływem pulsu na jego efektywność. Treści eksperckie ułatwiają pozycjonowanie organiczne oraz budowę efektywnych kampanii performance marketingowych. Serwis stanowi istotne wsparcie kanałów e-commerce marki.

Za działania WoMM i Social Media odpowiada agencja 6ix WoMM & Social Media, która prowadzi profil Trenujmądrze.pl na Facebooku oraz komunikację na forach internetowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij