Tailor Made PR dla Jatomi Fitness

Tailor Made PR dla Jatomi Fitness

Do grona klientów Tailor Made PR dołączyła marka Jatomi Fitness – największa w Polsce sieć siłowni i klubów fitness. Działania z zakresu PR i social media realizują dwa zespoły agencji: Lifestyle Brands Communication oraz Social Media Communication.

Współpraca PR-owa zakłada launch i komunikację projektu Jatomi Champions – programu wsparcia dla młodych sportowców. Natomiast autorski projekt digitalowy realizowany przez dział komunikacji socialowej to pierwszy w Polsce fitness show transmitowany live na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jatomi Champions - wspieramy polskich sportowców

Tailor Made PR jest odpowiedzialne za kompleksową komunikację pierwszego CSR-owego projektu marki – Jatomi Champions. To nowoczesny program wsparcia treningowego dla młodych sportowców opracowany przez sieć siłowni. Z myślą o przyszłych mistrzach olimpijskich, Jatomi Fitness udostępnia wszystkie kluby i umożliwia bezpłatne korzystanie z infrastruktury.

W ramach akcji Jatomi Champions, zespół Lifestyle Brands Communication agencji Tailor Made PR realizuje działania z zakresu media relations, biura prasowego, organizacji konferencji prasowych oraz współpracy z ekspertami programu: Moniką Pyrek i Robertem Korzeniowskim. 

Pierwsze w Polsce fitness show z transmisją live

Równolegle Tailor Made PR realizuje autorski projekt digitalowy, który kompleksowo prowadzi dział Social Media Communication. Agencja odpowiedzialna jest za całościową organizację i koordynację pierwszego w Polsce fitness show transmitowanego na żywo na Facebooku. Show w formie czterech sportowych pojedynków zawodowych sportowców (uczestników programu Jatomi Champions) z internetowymi osobowościami znanymi z promowania aktywnego trybu życia będzie miał swoją premierę w Warszawie 10 maja w klubie Jatomi Fitness w Złotych Tarasach. Do kolejnych pojedynków sportowcy staną w klubach w: Krakowie (17.05.), Wrocławiu (24.05.) oraz w Gdyni (31.05.). Energetyczne spotkania poprowadzą fitnessowe gwiazdy internetu – duet Fit Lovers.

To dla nas ciekawy projekt, do którego zarekomendowaliśmy nowoczesne narzędzia komunikacyjne. – mówi Edwin Zasada, Social Media Account Director w Tailor Made PR – Prowadzimy wieloetapową, zintegrowaną komunikację z wykorzystaniem wszystkich kanałów online, jakimi dysponuje Klient. Wisienką na torcie będzie pierwsze polskie fitness show transmitowane w takiej skali na żywo na Facebooku – dodaje Zasada. 

Do zadań agencji Tailor Made PR należy kompleksowa organizacja i koordynacja projektu, prowadzenie komunikacji social media w obrębie kanałów Jatomi Fitness (Facebook i Instagram) oraz współpraca z liderami opinii i sportowcami. 

Tailor Made PR to powstała w 2010 roku agencja specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowych działań komunikacyjnych. W ramach struktury firmy funkcjonują działy PR i Social Media, realizujące zarówno niezależne, jak i wzajemnie wspierające się projekty dla klientów agencji. Wśród marek obsługiwanych przez Tailor Made PR znajdują się m.in. adidas, Kompania Piwowarska (Żubr, Prażubr, Lech, Redd’s, Tyskie), Mattel (Barbie, Fisher-Price), PZ Cussons (Luksja, Carex) i CI Games. 

Więcej informacji na temat agencji oraz realizowanych przez nią działań można znaleźć na stronie www.tailormadepr.pl oraz w jej kanałach społecznościowych: facebook.com/Tailormadepr, instagram.com/Tailormadepr.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij